TBMM Başkanı Toptan'a terörü şikayet etti

TBMM Başkanı Toptan'a terörü şikayet etti.10308
  • Giriş : 28.01.2008 / 16:07:00

İlköğretim okulu öğrencisi Hidayet A, TBMM Başkanı Köksal Toptan'a mektup göndererek, terör ve teröristlerden şikayetçi oldu. Hidayet, mektubunda terörün, asker, çocuk ve gençlere zarar verdiğini yazdı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Otomatik Sallanan Beşik

Okulda mektup yazmayı öğrenen Mardin'in Nusaybin ilçesinde okuyan ilköğretim okulu 6. sınıf öğrencisi Hidayet A, ilk mektubunu Toptan'a gönderdi.

Hidayet A, mektubunda terör örgütü ve teröristlerle ilgili duygularını Toptan ile paylaştı.

Terörü ve teröristleri hiç sevmediğini anlatan Hidayet, mektubunda ''Çünkü askerlere, çocuklara, gençlere ve ülkemize zarar veriyorlar. Diyarbakır'daki terör olayı beni çok üzdü. Çünkü orada çok kardeşlerimiz öldü. Çocukları öldürdükleri için teröristleri hiç sevmiyorum'' görüşlerini dile getirdi.

Nusaybin'deki dayı ve teyzesini ziyaret ettiğinde hayaller kurduğunu belirten Hidayet, en büyük hayalinin okulunu bitirip öğretmenlik yapmak olduğunu yazdı.

Ayrıca, bir bilgisayarının olmasını da hayal ettiğini ifade eden Hidayet A, Meclise gelmeyi ve Köksal Toptan'ı görmeyi çok istediğini kaydetti.

Toptan'ı televizyondan izlediğini, kendisini ve eşini çok sevdiğini anlatan Hidayet, Toptan'dan imzalı bir fotoğrafını göndermesini istedi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious