"/> " /> " /> " />

TBMM halkın yüzde 25'ini temsil ediyor

  • Giriş : 18.03.2007 / 00:00:00

Atatürkçü Düşünce Derneği Başkanı emekli Org. Şener Eruygur, "TBMM halkın yüzde 25'ini temsil ediyor. Buna, 14 Nisanda cevabımızı vereceğiz” dedi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Eruygur, Çanakkale Zaferi'nin 92. Yıl Dönümü ve Şehitleri Anma Günü dolayısıyla Osmaniye'nin Kadirli ilçesinde düzenlenen “Çanakkale Zaferi” konulu konferansta, Çanakkale Zaferi'nin Türk tarihindeki önemine ve Büyük Önder Mustafa Kemal Atatürk'ün bu zaferde gösterdiği başarılara dikkati çekti.

Konferansa katılan herkesi ceketlerinin yakasına Atatürk rozeti takmaya davet eden Eruygur, “Türkiye Cumhuriyeti'ni parçalamak ve bölmek isteyenlere hep birlikte cevap vermeliyiz” diye konuştu.

Konferansın ardından Cumhurbaşkanlığı seçimi hakkındaki düşünceleriyle ilgili soruyu cevaplayan Eruygur, şunları söyledi:

“Atatürkçü Düşünce Derneği olarak TBMM'nin halkı tam olarak temsil etmediğine inanıyoruz. TBMM, halkın yüzde 25'ini temsil ediyor. ADD olarak 14 Nisanda Ankara'da bir miting düzenleyerek cevabımızı vereceğiz.”

Konferansa, Kadirli Kaymakamı Rauf Ulusoy, Garnizon Komutanı Yüzbaşı Ercan Bozkuş, Belediye Başkanı Mustafa Türkmenoğlu, Cumhuriyet Başsavcısı Kasım Tüten ve çok sayıda vatandaş katıldı.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious