TBMM Üstün Hizmet Ödülleri sahiplerini buldu

  • Giriş : 02.05.2006 / 00:00:00

TBMM Üstün Hizmet Ödülleri sahiplerini buldu. 19 ilden 27 kişi ve kuruluşa TBMM Başkanı Bülent Arınç tarafından TBMM Üstün Hizmet Ödülü verildi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Sepet Beşik

TBMM Tören Salonu'nda gerçekleşen törene TBMM Başkanı Bülent Arınç'ın yanı sıra İçişleri Bakanı Abdulkadir Aksu, Milli Eğitim Bakanı Hüseyin Çelik, Devlet Bakanı Nimet Çubukçu, milletvekilleri ve çok sayıda davetli katıldı. Üstün Hizmet Ödülleri, Türkiye Cumhuriyeti devleti ve milletine ulusal ve uluslararası düzeyde üstün hizmetlerde bulunan, Türkiye'nin tanıtımına katkı

sağlayan, halkın refahı, eğitimi, mutluluğu ve sosyal gelişimi için yararlı hizmetlerde bulunan 27 kişi ve kuruluşa bu yıl ilk kez verildi.

TBMM Üstün Hizmet Ödülleri, Başkan Bülent Arınç tarafından soyadı sırasına göre sahiplerine verildi. TBMM Üstün Hizmet Ödülü'nü almaya hak kazananlar şöyle: Güler Sabancı, Oral Baytok, Recai Gizer, Mehmet Erdemoğlu, Ömer Duruk, Zehra-Emine Kadıköylüoğlu, Cemil Özgür, Ahmet Eren, İzzet Baysal Vakfı, İbrahim Bodur, Hacı Ali Akın, Abdülkadir Konukoğlu, Mehmet Tekerlek, Süheyla Tahanoğlu, Prof. Dr. Sabahaddin Zaim, Şakir Eczacıbaşı, Salih İşgören, MADO (Kahramanmaraş Yaşar Dondurma ve Gıda Maddeleri A.Ş), Hacı Boydak, Refik Altaş, Neşet Ertaş, Ahmet Çalık, Prof. Dr. Metin Sözen, Zeynel Abidin Erdem, Kazım Yılmaz ve Şevket Yardımcı.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious