TBMM'de yeni dönemin ilk mesajı

TBMM'de yeni dönemin ilk mesajı.10325
  • Giriş : 01.10.2008 / 15:26:00
  • Güncelleme : 01.10.2008 / 15:50:18

Meclis Başkanı Köksal Toptan Yeni yasam Yılı açılışında bir konuşma yaptı. Toptan dünyayı sasan krizin Türkiye için bir şans olduğunu söyledi...

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Otomatik Sallanan Beşik

TBMM Genel Kurulu, 23. Dönem 3. Yasama Yılı dolayısıyla TBMM Başkanı Köksal Toptan'ın başkanlığında, saat 15.00'te özel gündemle toplandı. Toptan, Genel Kurulda çoğunluk olduğunu bildirerek, çalışmaları başlattı. TBMM Başkanı Köksal Toptan açılış konuşmasını yaptı.

Açılış konuşmasını yaoan Meclis Başkanı Köksal Toptan konuşmasında, TBMM her zaman halkın umudu olmuştur" dedi.

Toptan konuşmasında şunları söyledi:

Meclisimizin Atatürk'ün gösterdiği çağdaş, uygarlık düzeyine ulaşma bu dönemde de çok sayıda önemli düzenlemeyi hayata geçireceğinden eminim.

Meclisimizin sorunlara ülkemizin ve milletimizin faydası doğrultusunda çaba harcayacağına ve çözüm bulacağına inanıyorum.

Son günlerde yaşanan küresel ekonomik krizlerden herkes etkileniyor. Türkiye'nin bu dönemde kalkınması için yeni fırsatlar doğurabilir. Dünya piyasadaki krize karşı gerekli önlemleri almalı ve şartların sunduğu fırsatları değerlendirmeliyiz.

Tartışmaktan korkmayalım. Ama birbirizin yüzüne bakamayacak söz ve davranışlardan uzak duralım. Farklılıklarımız bizi gerginliğe götürmemelidir.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*