TEB'den çiftçiyi rahat ettirecek kart!

TEB'den çiftçiyi rahat ettirecek kart!.15884
  • Giriş : 30.01.2009 / 15:50:00

TEB Tarım Bankacılığı, TEB Çiftçim Kart ile, tarım ve hayvancılık sektöründe 50’den fazla ürüne özel ödeme seçeneğini üreticilere sunuyor.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri


İki yıl önce tarım bankacılığı'na adım atan Türk Ekonomi Bankası çiftçilerin hayatını kolaylaştıran ürün ve hizmetlerine TEB Çiftçim Kart'ı ekledi. Çiftçiler, TEB Çiftçim Kart ile tohum, mazot, gübre gibi tarımsal ihtiyaçlarını karşılarken, ödemelerini hasattan hasada yapabilecek

Türk Ekonomi Bankası (TEB) çiftçiler için kendilerine tanınan limit dahilinde anlaşmalı işyerlerinden tohum, mazot ve gübre gibi tüm tarımsal ihtiyaçlarını karşılayabilecekleri veya ihtiyaçları olan miktarı ATM'lerden nakit olarak çekebilecekleri TEB Çiftçim Kart'ı sundu. TEB Çiftçim Kart'ı kullanan üreticiler, kart borçlarını ürünlerinin hasat zamanına göre belirlenen vadelerde ödeyebilecek.

TEB Tarım Bankacılığı, TEB Çiftçim Kart ile, tarım ve hayvancılık sektöründe 50'den fazla ürüne özel ödeme seçeneğini üreticilere sunuyor.

TEB Bireysel ve İşletme Bankacılığı Genel Müdür Yardımcısı Cemal Kişmir, sektördeki gelişmeleri ve sektörün ihtiyaçlarını yakından takip ederek TEB Çiftçim Kart'ı oluşturduklarını belirterek, “TEB Çiftçim Kart, kredi limitinin tamamını karta bağlayarak çiftçilere büyük bir hareket kabiliyeti sağlıyor. Kartı; üreticilerin nakit akışlarına yani hasat dönemlerine uygun bir şekilde tasarlayarak; ödeme ve harcama dönemlerini yetiştirilen ürün bazında farklılaştırdık” dedi.

Müşterilerimizin ihtiyaçlarına göre ürün geliştiriyoruz

Tarım sektörüne 2007 yılından bugüne kadar desteklerinin artarak devam ettiğini hatırlatan TEB Bireysel ve İşletme Bankacılığı Genel Müdür Yardımcısı Cemal Kişmir “Müşterimizle uzun yıllar birlikte çalışabilmenin koşulu, onların tüm ihtiyaçlarını karşılayabilecek bir yapıda olmaktır. İşletme Bankacılığı olarak Tarım Bankacılığı'na, sektöre sadece kredi sunmak için değil; üretim-sanayi-ticaret üçgenindeki yerimizi baştan hedefleyerek başladık ve bu zincirdeki desteğimizi güçlendirerek devam etmeyi hedefliyoruz.” dedi.

Çiftçilere harcamalarında rahat nefes aldıracak TEB Çiftçim Kart başvurusu TEB şubelerinden yapılabiliyor.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*