TEB'den KOBİ'lere ücretsiz danışman

  • Giriş : 20.11.2008 / 16:28:00
  • Güncelleme : 20.11.2008 / 17:26:03

Türk Ekonomi Bankasının (TEB), "TEB KOBİ Danışmanları" ile KOBİ'lere "ücretsiz" danışmanlık hizmeti vermeye başladığı duyuruldu.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Büyüyen Beşik

TEB'den yapılan yazılı açıklamada, iki yıllık eğitimden geçen danışmanların, KOBİ'leri dış ticaret, yurt içi pazarlama ve satış, üretim ve finansman konularında inceleyerek, bu konularda hazırladığı raporlarla yönlendirdikleri belirtildi.

Danışmanların, satışın geliştirilmesi, üretimin veriminin artırılması, finansal kaynakların etkili kullanılması yoluyla KOBİ'lerin dayanıklılığını artırdıkları kaydedildi.

Açıklamada, eğitimini tamamlayan 100'den fazla "TEB KOBİ Danışmanı"nın, Türkiye genelindeki TEB şubelerinde hizmet vermeye başladığı bildirildi.

TEB Genel Müdürü Varol Civil, konuya ilişkin değerlendirmesinde, danışmanlığın, özellikle bu tür ekonomik dönemlerde tüm girişimciler için hayati önem taşıdığına işaret etti.

KOBİ'lere bu dönemlerde "en büyük zararı" stratejik yol haritasına sahip olmamanın verdiğini belirten Civil, bu amaçla "TEB KOBİ Danışmanı" hizmetini başlattıklarını kaydetti.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*