Tecavüz değil aşk cinayeti

Tecavüz değil aşk cinayeti.10149
  • Giriş : 29.01.2009 / 09:49:00

"Bana tecavüz etti" dediği kasap Osman Mert"i 7 kurşunla öldüren bir çocuk annesi kadının, aşk cinayeti işlediği ileri sürüldü.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Keçiören"de geçen hafta, yedi kurşun sıkarak öldürdüğü kasap Osman Mert"in kendisine tecavüz ettiğini ileri süren 1 çocuk annesi E.P.B."nin (23), genç adamla üç yıl ilişki yaşadığı belirlendi.

Genç"in ölümünün ardından ailesi, cep telefonunda ve bilgisayarında bulunan üç yıllık fotoğrafları savcılığa teslim etti. Fotoğraflarda Mert ile E.P.B"nin samimi pozları dikkat çekti. İlişkisini sürdürmek istediği Mert"ten, "Sen artık evlisin. Bizim ilişkimiz bitmiştir" yanıtını alan E.P.B."nin, cinayeti işlemeden önce genç adama, "Ben sana çok hasretim, senin sevdiklerini de sana hasret bırakacağım" mesajını attığı belirlendi. Mert"in amcası Fırat Mert, yeğeniyle E.P.B."nin üç yıl aşk yaşadığını anlatarak şu iddialarda bulundu: "E.P.B, bir çocuk annesiydi. Eşinden ayrıldıktan sonra Osman"la tanıştı. Uzun süre birlikte oldular. Osman"ın ailesi, evlenmelerine karşı çıkınca ayrıldılar. E.P.B., daha sonra başka biriyle evlendi, ama Osman"ın peşini yine bırakmadı.

Terk edilmeyi hazmedemeyince Osman"ı öldürdü. Şimdi tecavüz yalanı uydurarak cezasını hafifletmeye çalışıyor."

HÜRRİYET

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*