Tecavüz ettiği çocuğun babasıyla yemek yedi

Tecavüz ettiği çocuğun babasıyla yemek yedi.17025
  • Giriş : 05.08.2007 / 12:33:00
  • Güncelleme : 05.08.2007 / 12:19:17

Denizli'nin Sarayköy İlçesi'ne bağlı Caber Köyü'nde, 7 yaşındaki İ.K.'ye boğazına bıçak dayayarak tecavüz ettiği öne sürülen 25 yaşındaki İsmail Akın'nın olaydan sonra çocuğun babasıyla sünnet düğününe katıldığı ve birlikte yemek yedikleri belirtildi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Olay geçen perşembe günü saat 20.00 sıralarında meydana geldi. Oyun oynamak için evinden çıkan İ.K., kullanılmayan köy kahvesinin bahçesinde su dolu havuzda oynarken, komşuları İsmail Akın ile karşılaştı. İddiaya göre Akın, İ.K.'nin boğazına bıçak dayayarak kahvenin üst katına çıkardıktan sonra camları kırık pencereden içeriye sokarak tecavüz etti. İ.K.'nin bağırarak yardım istediği, ancak köydeki herkesin sünnet töreninde olduğu için kimseye sesini duyuramadığı belirtildi.

İsmail Akın, erkek çocuğa tecavüz ettikten sonra yakında bulunan Uyanık Köyü'ndeki sünnet düğününe katıldı. Burada tecavüz ettiği İ.K.'nin babası 56 yaşındaki Fetih Kurt ile karşılaşan Akın, aynı masada oturarak düğün yemeği yedi, birlikte içki içte. Düğün sırasında oğlunun tecavüze uğradığını öğrenen baba, hemen evine koştu. İsmail Akın ise düğün sırasında ortadan kayboldu. Jandarma Akın'ın zanlı olduğunu tespit edince evinin çevresinde önlem aldı. Gece dışarıda gizlenen ve sabaha karşı evine gizlice girmeye çalışan bekar İsmail Akın, jandarma ekipleri tarafından yakalandı.

Gözaltına alınan zanlı dün sevk edildiği mahkeme tarafından tutuklandı. Caber Köyü Muhtarı Mutlu Ünler, tecavüze uğrayan İ.K.'nin psikolojisinin bozulduğunu söyleyerek, “Aile perişan durumda. Çok fakirler, bir de tecavüz olayı başlarına gelince psikolojik olarak çöktüler. İ.K. muhteşem bir çocuk. Olaydan sonra içine kapandı. Zanlı evinde yakalandığı sırada köylüler onu linç etmek istedi. Güçlükle önledik'' dedi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious