Tecavüz zanlısı 2 kardeş tutuklandı

Tecavüz zanlısı 2 kardeş tutuklandı.11361
  • Giriş : 28.12.2008 / 21:56:00

Tekirdağ'da 8 yaşındaki bir kız çocuğuna tecavüz ettikleri gerekçesiyle gözaltına alınan 2 kardeş tutuklandı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Otomatik Sallanan Beşik

Edinilen bilgiye göre, Tekirdağ'ın Aydoğdu Mahallesi'nde oturan ilköğretim öğrencisi A.S. (8), 21 Aralık 2008 tarihinde okulunun önünden kayboldu. Bir gün sonra küçük kız Aydoğdu İlköğretim Okulu'nun arka bahçesinde baygın vaziyette bulundu. Tekirdağ Devlet Hastanesi'nde tedavi altına alınan A.S.'nin tecavüze uğradığı tespit edildi. Kızın ifadesi doğrultusunda zanlıların robot resimlerini çıkartan polis, soruşturma başlattı. Küçük kız verdiği ilk ifadesinde okul çıkışında iki kişi tarafından zorla bir
arabaya bindirildiğini ve şehir dışında defalarca tecavüze uğradığını gözyaşları içerisinde anlattı.

Tekirdağ Emniyet Müdürlüğü'nde büyük bir gizlilik içerisinde yürüten çalışmalar neticesinde H.Ç. (21) ve H.Ç. (23) isimli iki kardeşi araçlarıyla gezerken şehir merkezinde gözaltına alındı. İki kardeşten alınan sperm ve kan örnekleri küçük kızın üzerindeki örneklerle uyuştu. Gözaltına alınan iki kardeş, yapılan sorgusunda kıza tecavüz ettiklerini itiraf etti. Alkollü oldukları için "şeytana uyduklarını" savunan iki kardeşin, pişman olduklarını söyledikleri öğrenildi.
İki kardeş Tekirdağ Emniyet Müdürlüğü'ndeki ifadelerinin ardından geniş güvenlik önlemleri altında Tekirdağ Adliyesi'ne sevk edildi. Cumhuriyet Savcılığı'nda da ifade eden zanlılar, "küçük yaşta kıza tecavüz"den tutuklanarak Tekirdağ Kapalı Cezaevi'ne konuldu.

Adliye çıkışı yüzlerini kapatan tecavüz zanlıları basının görüntü almaması için büyük çaba sarf etti. Tecavüze uğrayan 8 yaşındaki kızın babasının başka bir suçtan dolayı cezaevinde olduğu annesinin ise küçük kızı akrabalarına bırakarak evi terk ettiği öğrenildi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*