Tecavüzcü 40 yaşında çıktı!

Tecavüzcü 40 yaşında çıktı!.14582
  • Giriş : 16.02.2009 / 16:55:00

Balıkesir'in Ayvalık ilçesine bağlı Altınova beldesindeki evinin önünden kaçırdığı kız çocuğuna tecavüz ettiği iddiasıyla aranan kişi, İzmir'in Kınık ilçesinde yakalandı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Otomatik Sallanan Beşik

Alınan bilgiye göre, Kınık Emniyet Müdürlüğüne ait ekipler, denetim sırasında üst araması yaptığı bir kişide, kimlik kartındaki doğum tarihinin çok daha genç olmasından şüphelendi.

Bunun üzerine kaçmaya çalışan kişi, ekipler tarafından yakalandı. Gözaltına alınan zanlının, 1982 doğumlu üvey kardeşine ait kimlik taşıdığı, gerçek adının D.Ç. ve 40 yaşında olduğu belirlendi.

Zanlının, 9 yaşındaki kız çocuğunu kaçırma ve tecavüz ile oto hırsızlığı ve çalıntı arabaları parçalara ayırıp satma suçlamalarıyla arandığı tespit edildi.

Menemen'de ikamet eden ve Kınık'ta kendisini hurdacı olarak tanıttığı öğrenilen zanlı, gözaltındaki işlemlerinin tamamlanmasının ardından Kınık Cumhuriyet Savcılığına, buradaki işlemlerinin ardından da yeniden emniyete gönderildi.

D.Ç'nin durumu ile ilgili Ayvalık Jandarma Komutanlığı ile bağlantıya geçildiği, zanlının suçun işlendiği yere sevk edilebileceği bildirildi.

Balıkesir'in Ayvalık ilçesine bağlı Altınova beldesindeki evinin önünden 28 Ocak 2009 günü kaçırılan E.K, Ovacık köyü yakınında bulunmuş, yapılan sağlık kontrolünde küçük kızın tecavüze uğradığı belirlenmişti.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*