Tecavüzcü babanın kızı komada!

Tecavüzcü babanın kızı komada!.7731
  • Giriş : 01.05.2008 / 13:35:00
  • Güncelleme : 01.05.2008 / 13:37:04

Kızına 24 yıl tecavüz eden Fritzl'in19 yaşındaki kızının durumu ağır!

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Büyüyen Beşik

Avusturya'da kızını 24 yıl hapis tutan Josef Fritzl'in, kızının çocuklarının babası olduğu yapılan DNA testleri sonucunda bugün kesinleşirken 7 çocuktan 19 yaşındaki kız, ağır durumda hastanede yatıyor.

Doktorlar, tedavi gereği "suni komaya" sokulan kızı diyaliz makinesinde tutuyor.

Aşağı Avusturya Emniyet Müdürlüğü suç araştırma birimi başkanı Franz Polzer, bugün düzenlediği basın toplantısında, "sonuçlar, Elisabeth Fritzl'in bodrumda doğurduğu 6 çocuğun babasının kuşkuya yer bırakmayacak şekilde kendi babası olduğunu gösteriyor" demişti.

Elisabeth, 24 yıllık hapisliği süresince babasından 7 çocuk doğurmuş, çocuklardan biri doğumdan kısa süre sonra ölmüştü. Yetkililer, Fritzl'in sorgusunda, ölen bebeği fırına attığını söylediğini açıklamışlardı.

NATASHA KAMPUSCH KONUŞTU

2006 yılında ortaya çıkan ve 'sapık baba' dehşetiyle benzerlik gösteren bir başka olay da yine Avusturya'da yaşanmıştı. Sekiz yıl boyunca kendisini kaçıran adam tarafından alıkonan Natascha Kampusch, yaşanan bu olay hakkında açıklamalarda bulundu.

"Bu olay söylendiği gibi benim yaşadıklarıma benzemiyor. Oradaki çocuklar, alıkondukları yerde dünyaya gelmiş, dünyayı tanımıyorlar, sadece televizyondan biliyorlar. Yıllarca kaldıklara yere bağlılıkları gözden kaçmamalı. Günışığını, ayışığını hiç görmeyen bu çocukların yeni bir hayata birdenbire alıştırılmaya çalışmaları bana doğru gelmiyor" şeklinde konuşan Kampusch, daha çok çocukların psikolojisine değindi.

BABANIN TAYLAND GEZİSİNDEN GÖRÜNTÜLER

Sapık baba olarak tarihe geçen Joseph Fritzl'in, kızı ve kızından olan üç çocuğu hücrede yaşamaya çalışırken, Tayland'a yaptığı yolculukta çektirdiği video görüntüleri The Sun gazetesi'nin eline geçtiği bildirildi.

Yolculuğun bir seks gezisi olduğunu vurgulayan birçok basın kuruluşu, babanın kendisine masaj yaptırırken çektirdiği fotoğrafları da gün ışığına çıkardı. Çeşitli dükkanlara girip kadın kıyafetleri satın alan babanın, aldığı hediyeler için 'Çocuklarıma götürüyorum' dediği belirtiliyor

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious