Tecavüzcü enişte tutuklandı

  • Giriş : 13.11.2006 / 00:00:00

MANİSA’da fabrika işçisi 41 yaşındaki E.E., baldızının kızı 15 yaşındaki E.Ç.’ye aynı yaştaki kızının da bulunduğu odada tecavüz ettiği iddiasıyla tutuklandı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Sepet Beşik


Tatil için annesi 39 yaşındaki G.Ç. ile Türkiye’ye gelen E.Ç. teyzesinin Hafsa Sultan Mahallesi’ndeki evine yerleşti.

Birkaç gün sonra annesiyle teyzesi başka bir yere misafirliğe giden E.Ç, kuzeni 15 yaşındaki B.E. ve eniştesiyle evde yalnız kaldı. Gece, yaşıtı kız kuzeni B.K. ile yatmak için odaya geçen E.Ç., gece yarısı eniştesi E.E.’nin odaya girmesiyle uyandı. E.Ç. ifadesinde, odaya giren eniştesinin zor kullanarak kızının gözleri önünde kendisine tecavüz ettiğini öne sürdü. Korktuğu için tecavüz olayını kimseye söyleyemeyen E.Ç. tatil bittikten sonra annesiyle yaşadıkları Almanya'nın Düsseldorf kentine döndü. B.E. de korktuğu için olayı kimseye anlatamadı.

Kızının durumundan şüphelenen anne G.Ç. eniştesinin tecavüzüne uğradığını söylemesi üzerine Türkiye’ye dönerek kız kardeşinin eşi hakkında şikayetçi oldu. E.Ç.’nin yapılan doktor muayenesinde bakire olmadığı tespit edildi. E.Ç.’nin kuzeni B.E.’nin de ifadesini alan polis ekipleri, babası hakkındaki iddiayı doğrulaması üzerine fabrika işçisi zanlı E.E.’yi gözaltına aldı. Tecavüz iddialarını kabul etmeyen zanlı E.E. çıkarıldığı mahkemece tutuklandı.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious