Tecavüzcüleri Türk bayrağı yakalattı

Tecavüzcüleri Türk bayrağı yakalattı.11420
  • Giriş : 08.01.2009 / 20:16:00

Denizli'de Pamukkale Üniversitesi gıda bölümü öğrencisi 21 yaşındaki Ç.A.'yı sokakta yürürken zorla arabaya bindirip kaçıran zanlılar, genç kıza ormanlık alanda tecavüz ettikten sonra bıraktı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Olay, geçtiğimiz Salı günü akşamı saat 21.30 sıralarında merkeze bağlı
Kınıklı Beldesi'nde meydana geldi. Özgür Y. (24) ve Mustafa Y. (21)
Kınıklı beldesindeki Çamlık mahallesinde 20 UD 373 plakalı otomobille
gezerken, dolmuştan indikten sonra evine doğru giden Ç.A.'nın yanına adres sorma bahanesi ile yaklaştılar. Bu sırada iki zanlı Ç. A.'yı zorla otomobile bindirdi. İki şehir eşkiyası daha sonra tabancayla tehdit ettiği Ç. A.'yı Denizli'ye 60 kilometre uzaklıktaki Çardak ilçesine götürdü.

Şehir eşkiyası M.Y.tomobilde beklerken, Ö.Y. adlı zanlı genç kızı
ormanlık alana götürerek tecavüz ettiği iddia edildi. Zanlılar daha
sonra Ç.A.'yı alarak, Delikli Çınar Meydanı'nda bıraktı.

Genç kız daha sonra Kınıklı Polis Merkezi'ne giderek tanımadığı iki kişi tarafından kaçırılarak tecavüze uğradığını bildirdi. Ç. A.'nın doktor kontrolünde tecavüze uğradığı bildirilirken, sperm örneklerinin inceleneceği ifade edildi. Bindirildiği aracın plakasını alamayan Ç.A., kırmızı bir opel marka otomobile bindirildiğini aracın arka camında ise Türk bayrağı resmi olduğunu söyledi

Konuyla ilgili soruşturma başlatılırken polis arka camında ay-yıldız olan otomobili araştırmaya başladı. Yapılan çalışma sonrası ay-yıldızlı kırmızı otomobil, Denizli – Ankara Karayolu'ndaki bir akaryakıt istasyonunda benzin alırken yakalandı. Gözaltına alınan iki zanlıyı Ç.A., teşhis etti. Otomobilde yapılan aramada 2 adet ruhsatsız tabanca bulundu. İfadeleri alınan Ö.Y ve M.Y tutuklanarak cezaevine gönderildi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*