Tecavüzden çığlık atarak kurtuldu

Tecavüzden çığlık atarak kurtuldu.8774
  • Giriş : 25.07.2008 / 16:24:00
  • Güncelleme : 25.07.2008 / 16:37:31

Evden kaçan 17 yaşındaki kız, 2 kişinin tecavüzünden çığlık atarak kurtuldu.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

ANTALYA'da evden kaçan 17 yaşındaki D.S, bir süre önce tanıştığı 29 yaşındaki Murat Aygün ve kimliği belirsiz bir kişi tarafından kullanılmayan bir binaya götürüldü.

ANTALYA'da evden kaçan 17 yaşındaki D.S, bir süre önce tanıştığı 29 yaşındaki Murat Aygün ve kimliği belirsiz bir kişi tarafından kullanılmayan bir binaya götürüldü. Cinsel tacizde bulunan iki zanlıdan kurtulmak için çığlıklar atan D.S, vatandaşların ihbarı sayesinde kurtarıldı. Önceki gece saat 23.00 sıralarında İsmet Paşa Caddesi'nde kullanılmayan 6 katlı bir binadan gelen kadın çığlığını duyanlar, polisi aradı.

Kısa sürede gelen ekipler, bina içerisinde arama yaptı. Sesin üst katlardan geldiğini farkeden polis, D.S'yi ve Murat Aygün'ü boş bir katta buldu. Bu sırada zanlılardan kimliği belirlenemeyen diğeri ise ikinci kat penceresinden atlayarak kaçtı. Yaşadığı korkunun ardından şoka giren genç kız polis tarafından sakinleştirilmeye çalışıldı. Gözaltına alınmamak için zorluk çıkartan Aygün kelepçelenerek ekip otosuna bindirildi.

Pencereden atlayarak kaçan zanlı çevrede yapılan çalışmalara rağmen yakalanamadı. Antalya Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde yapılan kontrolünün ardından polis merkezine götürülen Murat Aygün'ün ifadesi alınırken, D.S. Çocuk Şube Müdürlüğü ekiplerine teslim edildi. Genç kızın şikayetçi olduğu Aygün'ün bir süre önce Adana'dan geldiği ve olayın gerçekleştiği boş binada yaşadığı belirlendi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*