Tecavüze direnen hamile kadını bıçakladılar

  • Giriş : 16.03.2007 / 00:00:00

Konya'da 6 aylık hamile olduğu belirlenen 27 yaşındaki F.D., 10 yerinden bıçaklanmış ve dövülmüş halde yol kenarına bırakıldı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Büyüyen Beşik

Vatandaşlar tarafından bulunan ve ambulansla hastaneye kaldırılan genç kadının, iki kişi tarafından zorla bir otomobile bindirildiği ve tecavüze direnince de önce dövüldüğü ardından da 10 yerinden bıçaklanarak, Ilgın İlçesi girişinde yol kenarına bırakıldığı iddia edildi.
Merkez Selçuklu İlçesi’nde garson olarak çalışan F.D., saat 23.00 sıralarında mesaisi bittikten sonra evine gitmek istedi. İddiaya göre bu sırada bir otomobille yanına yaklaşan iki kişi, D.’yi zorla otomobile bindirdi. Fatma Doğan, yaklaşık 80 kilometre uzaklıktaki Ilgın İlçesi girişinde yol kenarına yaralı halde atıldı.
Vatandaşlar tarafından bulunan genç kadın, çağırılan ambulansla saat 03.30 sıralarında Konya Numune Hastanesi’ne kaldırıldı. F.D., buradan Faruk Sükan Doğum ve Çocuk Hastanesi’ne sevk edildi. F.D.’nin dövüldüğü, vücudunda morluklar olduğu ve 10 yerinden bıçaklandığı belirtildi. Hastaneye gelen yakınları, Doğan’ın ‘2 kişi tarafından iş çıkışı kaçırıldığı ve bu kişilerin ilişki isteğini kabul etmeyince de önce dövüldüğü ardından da bıçaklanarak, yol kenarına atıldığı’ diye ifade verdiğini söyledi. Doktorlar, F.D. ve bebeğinin hayati tehlikesinin bulunmadığını açıkladı. Polis, genç kadını kaçırıp bıçakladıkları iddia edilen iki kişiyi arıyor.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious