Tecavüzle suçlanan zanlının itirafları

Tecavüzle suçlanan zanlının itirafları.14582
  • Giriş : 11.02.2009 / 16:16:00

İstanbul G.Osmanpaşa'da 2003 yılından beri 8-11 yaşlarındaki birçok çocuğa tecavüz ettiği iddia edilen 26 yaşındaki Kamil Akşahin tutuklandı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

6 aylık takiple yakalanan zanlı "100 çocuğa tecavüz ettim. Şeker ve sakızla kandırıyordum. Bodrum ve çatı katlarını seçiyordum" dedi.

DNA TESTİ DOĞRULADI

Zanlının, 10 kız çocuğuna tecavüz olayının faili olduğunu DNA testi de gösterdi. 2 yaşında kız çocuğu babası zanlının yakalanması için polis 6 bin kişiyi araştırdı, gözaltına alınan 3 şüpheli daha sonra serbest bırakıldı.

AİLELER TEŞHİRDEN KORKUYOR
Zanlının 100 çocuğa tecavüz etmesine rağmen çok az şikâyet olmasını uzmanlar şöyle değerlendirdi: "Aileler cinsel saldırıyı ispat etmek için bir teşhir süreci yaşıyorlar. Karakol, savcı, genital muayene onları korkutuyor."

ÜÇ KIZ KURBAN EŞGALİNİ VERDİ

Ekipler, olayların yaşandığı Karadeniz ve Barbaros mahallelerini ablukaya aldı. Zanlının kurbanı 3 kız çocuğunun verdiği eşkal doğrultusunda sapığın robot resmi çizildi. Gözaltına alınan tüm şüpheliler de bu çocuklara gösterildi. Sonunda polis iki mahalleye bitişik olan 50. Yıl mahallesinde oturan 2 yaşında bir kız çocuğu babası Kamil Akşahin'in tecavüz olaylarının faili olduğunu belirledi.'ŞEKER VERİP KANDIRIYORDUM'

Çocukları genelde Karadeniz ve Barbaros mahallerinden seçtiğini anlatan sapık, "İşyerinden çıkıp evime giderken yolda cinsel isteklerim kabarıyordu. Sokakta gözüme kestirdiğim kız çocuklarını şeker ya da sakız vererek kandırıp daha önce boş olduğunu kontrol ettiğim bir apartmanın bodrum ya da çatı katına çıkarıyordum. Orada öldürmekle tehdit edip tecavüz ediyordum. Ardından da evime gidiyordum" diye konuştu.

Zanlı, imam nikâhlı eşinin hiç şüphelenmediğini, ağabeyinin ise son zamanlarda sürekli soru sorduğunu belirtti. Akciğer kanseri olan babasının ise kendi derdiyle uğraşmaktan hiçbir şeyin farkında olmadığını söyledi.

KURBANLARINI İŞ ÇIKIŞI SEÇİYOR

Gaziosmanpaşa Karayolları mahallesinde bir fabrikada çalışan Kamil Akşahin, iş çıkışı Barbaros mahallesine gidip kendisine bir kurban seçiyordu. Daha sonra Karadeniz mahallesi üzerinden yürüyen Akşahin, bir sonraki kurbanını seçeceği sokağı da tespit ediyordu. Zanlının işinden çıkarak tecavüzü gerçekleştirmesi ve TEM otoyolundaki üstgeçitten evine gitmesi 2 saat sürüyordu.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*