Tek kollu okul servis otobüsü şoförü!

Tek kollu okul servis otobüsü şoförü!.13052
  • Giriş : 03.05.2009 / 12:28:00

Okul servis otobüsünü yıkayan tek kollu bir genç, uygulama yapan trafik ekiplerinin dikkatini çekti. Gencin aracın sürücüsü olabileceğinden şüphelenen ve beklemeye başlayan polis gördüklerine inanamadı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Otomatik Sallanan Beşik


Edinilen bilgiye göre, Konya merkez Selçuklu ilçesi İstanbul Yolu'ndaki bir akaryakıt istasyonunda 42 Z 3898 plakalı okul servis otobüsünü yıkayan ve tek kolu olmayan Muhsin İ. (22), bölgede uygulama yapan trafik ekiplerinin dikkatini çekti.

Bu kişinin otobüsün sürücüsü olabileceğinden şüphelenerek beklemeye başlayan ekipler, bir süre sonra aracı yıkayan kişinin direksiyonun başına geçip yola çıktığını görünce harekete geçti.

Polis, içinde yolcu bulunmayan aracı akaryakıt istasyonundan birkaç metre uzaklaştıktan sonra durdurdu.

Kendisinden belgelerini isteyen polislere aldırış etmeden kolunu gizlemek için otobüsün arka kısmına geçerek ceketini giyen sürücü Muhsin İ'nin sürücü ehliyetinin olmadığı, daha önce de ehliyetsiz araç kullandığı için hakkında yasal işlem yapıldığı belirlendi.

Aracı sadece yıkatmak için getirdiğini, otobüsün babasının üzerine kayıtlı olduğunu ve öğrencileri kendisinin değil babasının taşıdığını iddia eden Muhsin İ, adliyeye sevk edilmek üzere polis merkezine götürüldü.

Otobüsün trafikten men edildiği öğrenildi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*