'Tek yürek görev başındayız'

'Tek yürek görev başındayız'.9659
  • Giriş : 27.10.2008 / 16:59:00

Kocaelispor Kulübü Başkanı Serhan Gürkan, istifa iddialarına yanıt verdi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Kocaelispor Kulübü Başkanı Serhan Gürkan, "İstifa gibi bir düşüncemiz yok tek yürek görevimizin başındayız" dedi.

Gürkan, düzenlediği basın toplantısında, son alınan Ankaraspor yenilgisiyle bazı kararlar alındığını bildirdi.

Futbolculara 30'ar bin YTL para cezasının verildiğini bildiren Gürkan, bütün futbolcuların da evlerini Kocaeli'ye taşıma zorunluluğunun getirildiğini açıkladı.
Gürkan, şunları kaydetti: "Bu takım kötü günler içerisinden mutlaka çıkmasını bilecektir. Basın olarak sizler de bu şehirde bulunduğunuz ve burada para kazandığınız için tarafsınız. Ya bu takıma daha da ağır yazılar yazarak kötü gidişe devam diyeceksiniz ya da sizler de birlik ve beraberlik için kendinizi gözden geçireceksiniz. Biz Kocaelispor yöneticileri olarak bu şehirde yaşıyor, bu şehirde yatıp kalkıyoruz. İstifa gibi bir düşüncemiz yok. Tek yürek olarak görevimizin başındayız."

"BU HAFTA YÜKSELİŞE GEÇECEĞİZ"

Teknik direktör Yılmaz Vural ise düzenlediği basın toplantısında, kendi sahalarında yapacakları Ankaragücü maçıyla kötü gidişi sonlandıracaklarını öne sürdü.

Ankaraspor karşısında alınan yenilginin mazereti olamayacağını söyleyen Vural, şöyle konuştu: "4 maçlık periyotun ilk iki maçında puan alamadık. Bu hafta Ankaragücü'nü mutlaka yenmemiz gerekiyor. Bir tek Sergio'nun sakatlığı var, onun dışında eksik yok. Bu hafta bu takım yükselişe geçecektir."

Vural, Ankaraspor maçında cezası yüzünden saha kenarında bulunmayışı nedeniyle ilgili olarak da "Belki de ceza almamda hatalıyım, eğer saha içinde olsam farklı olabilirdi. 3 maçlık cezaya itiraz ettik, bakalım belki cezamız indirilir de takımın yanında sahada olabilirim" diye konuştu.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*