Teknik adam Tudor, suçu futbolculara attı!

  • Giriş : 22.11.2017 / 15:55:00

Deneyimli teknik direktör Igor Tudor, yenilginin suçunu futbolculara yükledi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Kötü gidişatın önüne geçilemediği Galatasaray'da eleştiri oklarının hedefi olan teknik direktör Igor Tudor, Başakşehir yenilgisinin ardından futbolculara patladı.

Igor Tudor,“Bir önceki hafta Gençlerbirliği önünde çift forvetle sahaya çıkıp 5 gol atmıştık. Bu kez oyuncular istediklerimi yapamadı. Ortaya bu sonuç çıktı” demesi şok etkisi yarattı

Medipol Başakşehir'e deplasmanda 5-1 gibi ağır bir skorla mağlup olarak zirve yarışında hem kayıp yaşayan hem de karizma kaybına uğrayan Galatasaray’da hasar tespiti için çalışmalar sürüyor. Gazete Habertürk'ten Erhan Telli'nin haberine göre, önceki gün Florya’ya giderek teknik direktör İgor Tudor’a uyarılarda bulunup rapor isteyen başkan Dursun Özbek’in Hırvat hocanın yaptığı savunma sonrası küplere bindiği ortaya çıktı. Genç çalıştırıcı, hazırladığı raporda Başakşehir önünde alınan mağlubiyette uyguladığı sistemin önemli bir etkisinin olmadığını öne sürerek, “Bir önceki hafta Gençlerbirliği önünde çift forvetle sahaya çıkıp 5 gol atmıştık. Bu kez oyuncular istediklerimi yapamadı. Yakaladığımız gol pozisyonlarını da değerlendiremeyince ortaya bu sonuç çıktı” ifadelerini kullanırken bu savunmasıyla forvet hattına yüklenmesi dikkat çekti.

Sisteminde hata olmadığını bir kez daha vurgulayan ve performans düşüşlerini de Milli Takım arası nedeniyle takım halinde yeterli sıklıkta çalışamamaya bağlayan Tudor’un, “Endişelenecek bir sorun yok” dediği öğrenildi. Bu açıklamalardan tatmin olmayan baş- kan Dursun Özbek’in ise Antalya maçından çıkacak sonuca göre Beşiktaş derbisinden sonra yapılması olası operasyonu daha önceye çekebileceği ve Tudor’la köprüleri atmak üzere olduğu belirtildi.

Aslan'ın 10 numarası Younes Belhanda, önceki gün söylediği sözlerle gündem yaratmıştı. “Maça iyi hazırlanmadık, farklı bir oyun anlayışıyla sahaya çıktık ve sonuç ortada” şeklinde basına yansıyan sözleri hocası Tudor’a bir gönderme olarak değerlendirilirken yönetimin ise aynı fikirde olmadığı ve görüntüleri inceleyip kendisi ile takımı hakkında özeleştiri yaptığına kanaat getirdi.

HABERTURK

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*