Tekno marketi 20 saniyede soydular

  • Giriş : 04.02.2007 / 00:00:00

Adapazarı'nda, bir tekno markete giren silahlı 3 soyguncu 20 saniye içerisinde 2 dizüstü bilgisayar ile 20 adet cep telefonunu alarak kaçtı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Güvenlik kamerası tarafından saniye saniye görüntülenen soyguncuları yakalamak için polis geniş çaplı soruşturma başlattı.
Alınan bilgiye göre, Cumhuriyet Mahallesi Şal Sokak üzerinde bulunan tekno markete saat 03.30 sıralarında gelen kar maskeli ve silahlı 3 soyguncu, silah kabzasıyla kapının camını kırarak içeri girdi. Daha sonra soygunculardan ikisi cep telefonlarının bulunduğu cam vitrini dirsek ve silah kazbasıyla kırarak 20 adet cep telefonunu alırken diğer zanlı da arka tarafta rafta bulunan 2 adet dizüstü bilgisayarı alarak kaçtı.

Sabah saatlerinde vatandaşların kırılan camları görerek polise haber vermesiyle ortaya çıkan soygun olayı, işyerinin güvenlik kameraları tarafından da saniye saniye görüntülendi. Güvenlik kamerası tarafından çekilen görüntülerde soyguncuların kapının kırılması dahil 20 saniye içerisinde cep telefonları ve laptop (dizüstü) bilgisayarları aldıkları gözüküyor.

Bu arada polisin haber vermesi üzerine iş yerine gelen dükkan sahipleri Serkan Birincioğlu ve Faruk Şamdancı savaş alanına dönen mağazayı görünce şok geçirdi.

Polis, güvenlik kamerası kayıtlarını incelemeye alırken, 3 soyguncunun yakalanması için çalışma başlattı.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious