Teknolojik katil!

  • Giriş : 26.08.2006 / 00:00:00

Kapıcı şüphelendi. Araştırıp eve kamera yerleştirdi. Öz kardeşi ile karısının yasak aşkını kaydetti.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Büyüyen Beşik

2 AYDIR SÜREN YASAK İLİŞKİ

Aile boyu ihanet ve cinayet İstanbul Mecidiyeköy'de yaşandı. Kapıcı Erol Yumurtacı (37), 2 ay önce yanına taşınan kardeşi Mustafa ile amcasının kızı olan eşi Şerife'den (29) şüphelendi.

TEKNİSYENDEN BİLGİ ALDI

İhaneti belgelemek için çare aradı. Teknisyenden akıl aldı. Evdeki bilgisayara webcam kurup amacına ulaştı. 8 yaşındaki kızını Mersin'e gönderdikten sonra cinayeti işledi...

Kaydetti sorguladı katletti

Eşi ile kardeşinin ilişkilerini kaydedip kızını Mersin'e yolladı Yanına çağırarak hesap sordu ve sonra bıçaklayarak öldürdü.

Webcam ile görüntüledi

İstanbul Şişli'de bir apartmanda kapıcılık yapan Erol Yumurtacı (37), iki yıl önce çalışmak için İstanbul'a gelen ve evinde kalan kardeşi Mustafa Yumurtacı (19) ile eşi Şerife Yumurtacı'nın (29) yakın ilişkisinden şüphelendi. Bunun üzerine eve gizlice kurduğu webcam kamera ile ikiliyi ilişkiye girerken görüntüledi ve bilgisayarına kaydetti. Daha sonra 8 yaşındaki küçük kızını, Mersin'de oturan babasının yanına gönderdi.

Kendini polise ihbar etti

Hiçbir şey olmamış gibi davranan kapıcı, önceki gece karısı ve kardeşini çağırarak yanına oturttu. Bilgisayarı açarak gizlice çektiği görüntüleri izleten adam, bu görüntülerin hesabını sordu ve üzerinden çıkardığı bıçakla, ikisinide bıçakladı. Mustafa Yumurtacı olay yerinde ölürken, Şerife Yumurtacı ağır yaralandı. Daha sonra polisi arayan adam, cinayet işlediğini söyleyerek kendisini ihbar etti.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious