Telefon borcu faizlerine yüzde 90 indirim

  • Giriş : 06.01.2007 / 00:00:00

Bilecik İl Telekom Müdürü İsmail Uzel, telefon borcu olan abonelere yönelik indirim kampanyası düzenlendiğini belirtti.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Büyüyen Beşik

Telekom olarak 2007 yılına yeniliklerle ve müjdeli haberlerle girdiklerini kaydeden Uzel, telefon borçlarını ödeyememiş olan müşterilerine yönelik borçlarını kolaylıkla ödeyebilmeleri amacı ile "Türk Telekom - Borç İndirim Kampanyası" adı altında kampanya başlattıklarını söyledi. Bugün başlayacak olan kampanyanın 28 Şubat 2007 tarihine kadar devam edeceğini kaydeden Uzel, şöyle konuştu: "Telekom Hukuk Sistemine aktarılmış olan ve abonelik iptal tarihi 1 Eylül 2006 tarihinden öncesine ait tüm borçları, 1 Eylül 2006 tarihinde iptal olup, Telekom Tahsilat Servisinde " Limit Altı Telekom Tahsilat Servisi takipte" durumunda bekleyen ve ödenmemiş tüm borçları,Telekom Hukuk ve Tahsilat sistemlerinde olmayıp, kampanya sistemine aktarılmamış olan, taksitlendirilmişler dahil olmak üzere tüm borçları bu kapsama aldık"

Uzel, hizmet bedeli, faturalı gecikme ve varsa vekalet ücretlerinin kampanya kapsamı dışında tutulduğunu ifade ederek, "Borçlarını peşin ödeyen abonelerimize yüzde 90, iki taksitte ödeyenlere yüzde 70 ve 3-4 taksitte ödeyenlere ise yüzde 60 faiz indirim yapılmaktadır. Kampanya kapsamında borçludan vekalet ücreti dışında herhangi bir masraf ve taksitli ödemelerde taksitlendirme bedeli alınmayacaktır. Kampanya işlemleri nedeniyle ortaya çıkan damga vergisi Şirketimizce karşılanacaktır" diye konuştu.

Ödemelerde kredi kartı kolaylığı sağlandığını da belirten Uzel, nakit ödemelerin yanı sıra, Ziraat ve Vakıflar Bankası aracılığı ile de ödeme yapılacağını, taksitli ödemelerde ilk taksitin peşin alınacağını söyledi. Uzel, 0 800 314 15 16 nolu ücretsiz telefonun aranarak borç miktarı ve kampanya hakkında detaylı bilgi alınabileceğini aktardı.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious