Telefon hırsızları kameraya yakalandı

  • Giriş : 12.03.2007 / 00:00:00

Pendik'te bir telefon satış mağazasına müşteri gibi gelerek cep telefonu çalan biri kadın üç hırsız, güvenlik kamerası tarafından görüntülendi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Alınan bilgiye göre Doğu Mahallesi Gazi Caddesi Numara 58'de bulunan Eryetiş İletimiş'e gelen kimliği belirsiz 3 kişi müşteri gibi davranarak hırsızlık yaparken güvenlik kameralarına yakalandı. İşyerinde bulunan iki güvenlik kamerası tarafından görüntülenen 3 hırsızın, mağazaya bir birlerinden habersizmiş gibi girdikleri görülüyor. Tezgahta bulunan lüks telefonları görevlilerden isteyerek inceleyen şahıslardan biri bakmak için aldığı telefonu vermeden ikinci bir telefon alarak kontrol ediyor. Bir süre görevliyi oyalayan zanlı elindeki bir telefonu bırakırken diğerini vermeden mağazadan çıkıp uzaklaşıyor. Bu sırada dükkanda görevlileri oyalamakla uğraşan kadın hırsız ise dışardan gelen telefon üzerine mağazadan çıkıyor.

Mağaza sorumlusu Hikmet Işık hırsızların profesyonelce çalıştıklarını belirterek, "Hırsızlar işlerini çok iyi biliyorlar. Mağazaya biri kadın üç kişi geldiler. Yanlarındaki kadın çok bakımlı ve güzeldi. Parmaklarında altın görünümlü çok sayıda yüzük vardı. Kadın bizi oyalarken içlerinden biri telefonu alarak çıkmış. Biz hırsızlık olduğunu bir gün sonra farkettik." dedi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious