Telefon kablolarını kesip kaçtılar

Telefon kablolarını kesip kaçtılar.17458
  • Giriş : 21.10.2007 / 10:55:00

Bursa'nın merkez Nilüfer ilçesinde iki ayrı noktada telefon saha dolabındaki telefon kablolarını kesen kişilerin kaçtığı bildirildi. Telekom görevlileri polise müracaat etti.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Otomatik Sallanan Beşik

Polis, kabloları keserek şehir içi telefon görüşmelerinde aksaklık yaşanmasına neden olan kimliği belirsiz kişileri arıyor.

Türk Telekom'da geçtiğimiz hafta grevin başlamasıyla birlikte gündeme gelen kablo kesme olaylarına Bursa'da 2 olay daha eklendi. Bursa Emniyet Müdürlüğü'ne müracaat eden Türk Telekom yetkilileri, Bursa-İzmir karayolunda bulunan '78 Nolu Dağıtım Sahra Dolabı'nın kablolarının kopartılarak zarar gördüğünü söyledi. Yine merkez Nilüfer ilçesi Karaman Mahallesi Kerem Caddesi'ndeki 50 Nolu Saha Dolabı'ndaki 415, 416 ve 417 numaralı noktalara dağıtım yapılan telefon kablolarının da kesildiğini belirten Telekom yetkilileri, polis merkezine giderek olayla ilgili ifade verdi.

Zaman zaman şehiriçi telefon görüşmelerinde aksaklıkların yaşanmasına neden olan kabloların kesilmesine neden olan zanlıların yakalanması için polis soruşturma başlattı.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious