Telefonda naklen intihar

Telefonda naklen intihar .14179
  • Giriş : 04.09.2007 / 17:31:00

Ayrılma kararı alan sevgilisini ikna edemedi. Başına ateş etti...

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Büyüyen Beşik

Tekirdağ’ın Çerkezköy İlçesinde kız arkadaşı ile telefonda tartışan 17 yaşındaki H.D., ayrılma kararı alan sevgilisini ikna edemeyince, “Ben sensiz yaşayamam’ dedikten sonra kuru sıkı tabancayla başına ateş ederek kendisini yaraladı. Patlayan silah sesini duyarak paniğe kapılan 17 yaşındaki E.T. H.D.’nin babası Harun D.'yi arayarak durumu bildirdi. Babası tarafından Çerkezköy 82’nci Yıl Devlet Hastanesine kaldırılıp ameliyat edilen H.D.’nin sağlık durumu ciddiyetini koruyor.

Olay dün gece saatlerinde meydana geldi. İddiaya göre, babasına ait otomobille gezintiye çıkan H.D. kullandığı otomobili Çerkezköy Cezaevinin bulunduğu kavşakta durdurarak araları açık olan sevgilisi E.T.'yi cep telefonu ile aradı.

Uzun süren telefon görüşmesinin ardından tartışma iyice büyüdü ve E.T. H.D.’den ayrılmak istediğini söyledi. Ayrılma kararına sinirlenen H.D. ise sevgilisine tepki gösterdi. H.D. sevgilisini ayrılma kararından caydıramayınca “kendimi öldürürüm” diye tehditte bulundu. Süren tartışmaların ardından E.T. ikna olmayınca, H.D. belinde taşıdığı kuru sıkı tabancayı başına dayayarak “Ben sensiz yaşayamam” deyip tetiğe bastı.

Patlayan silah sesiyle birlikte paniğe kapılan E.T. ise hemen telefonla H.D.’nin babası Harun D.'yi arayarak, “H. Çerkezköy Cezaevinin önünde benimle tartıştıktan sonra intihar edeceğini söyledi ve silah sesi duydum. Daha sonra da bir daha ulaşamadım” dedi.

Telefonun ardından hemen olay yerine giden baba Harun D. otomobilin içinde kanlar içinde kalan oğlunu Çerkezköy 82’nci Yıl Devlet Hastanesine kaldırdı. Başına isabet eden bilye nedeniyle yaralanan ve aşırı kan kaybeden H.D. geçirdiği ameliyatın ardından yoğun bakıma alındı. H.D.’nin sağlık durumu ciddiyetini koruyor. Olayla ilgili soruşturma sürüyor.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious