Telekom'da final hesapları

Telekom'da final hesapları.13602
  • Giriş : 20.05.2008 / 12:30:00

Türk Telekom'un basketbol şube genel menajeri İrfan Yücesoy, "Savaşarak kazandık. Ankaralıların desteğiyle adımızı finale yazdıracağız" dedi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Otomatik Sallanan Beşik

Yücesoy, Beşiktaş Cola Turka karşısında yarı final serisinin tahmin ettikleri gibi çok zorlu geçtiğini belirterek, ''Yarı final serisinin zorlu geçeceğini biliyorduk. Çok kötü oynadığımız ilk yarının ardından böylesine büyük bir mücadele sonunda kazanabilmek çok önemliydi. El-Amin ve Dudley, skor yükünü taşıdı ama takım olarak verdiğimiz büyük mücadele ile maçı kazandık. Savunmada gerçek anlamda savaştık. Oynayan, oynamayan bütün oyuncular ellerinden gelenin en iyisini yaptılar. Bir takımın nasıl kenetlenmesi gerektiğini gösterdiler'' diye konuştu.

Hedeflerinin şampiyonluk olduğunu bir kez daha tekrarlayan Yücesoy, ''Önümüzde bu serinin en önemli maçı var. Ankara seyircisinin büyük desteği ile kazanarak seriyi 3-1 bitirmek istiyoruz. Bu maçın da çok zor geçeceğine eminim ama kazanarak adımızı finale yazdıracağız'' diyerek sözlerini tamamladı.

Türk Telekom, yarın saat 19.30'da Atatürk Spor Salonu'nda karşılaşacağı Beşiktaş Cola Turka'yı elemesi halinde, Fenerbahçe-Efes Pilsen eşleşmesininden galip ayrılacak takımla final serisi oynayacak.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious