Telekomdan 2 TL'lik sınırsız tarife

Telekomdan 2 TL'lik sınırsız tarife.10612
  • Giriş : 14.04.2009 / 15:03:00

Türk Telekom, 2 liraya sınırsız konuşabileceği yeni bir tarife açıkladı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Türk Telekom'un yeni ek tarifesi Mutlu Pazar ile 2 TL ücret ile Pazar günü ve resmi tatillerde adil kullanım limiti içerisinde sınırsız konuşulabiliyor. Bu tarifeyi seçen Türk Telekom müşterileri 6 aylık tanıtım süresince ise 2 ay ücret ödemeden bu paketten faydalanabiliyor

Türk Telekom, müşterilerinin telefon kullanım alışkanlıkları doğrultusunda geliştirdiği kullanıcı Dostu Tarifelerine yeni bir paket ekliyor. Mutlu Pazar paketi, ek bir ücret ile müşterilerin pazar günleri ve resmi tatillerde sınır tanımadan şehiriçi görüşme yapmasını sağlıyor. Mutlu Pazar ek paketi ile Türk Telekom müşterileri, aylık KDV ve ÖİV dahil 2 TL karşılığında pazar günleri ve resmi tatillerde sınırsızca konuşabilecek. Altı aylık lansman kampanyası kapsamında ise müşteriler, başvurularını takip eden 2 ay boyunca hiçbir ücret ödemeden Mutlu Pazar ek paketinden faydalanabilecek.

Altı ay boyunca geçerli olacak Mutlu Pazar ek paketi ile Türk Telekom'un StandartHATT, ŞirketHATT, KonuşkanHATT, YazlıkHATT ve HesaplıHATT tarifelerini kullanan müşterileri, mevcut tarifelerine ek olarak ödeyecekleri aylık tüm vergiler dahil 2 TL karşılığında, adil kullanım limiti olan 3000 dakikalık şehir içi görüşme hakkına sahip olacak. Mutlu Pazar ek paketi kapsamı dışında kalan özel servis aramaları ile dial-up aramalar, Mutlu Pazar kapsamındaki bedava dakikalara dahil olmayacak ve kullanılmayan dakikalar sonraki aylara devredilmeyecek. Paket dahilinde sunulan 3000 dakika üzerindeki görüşmeler ise, müşterilerin kendi tarifeleri üzerinden ücretlendirilecek.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*