Televizyon sahibine kelepçe

Televizyon sahibine kelepçe.9796
  • Giriş : 27.08.2007 / 19:52:00

Caner'i dövdürmekle suçlanan İstanbul TV sahibi kelepçelerle adliyeye götürüldü

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Sepet Beşik

Benimle Evlenirmisin" adlı yarışma programıyla ünlenen Caner Toygar'ın geçtiğimiz günlerde güvenlik görevlilerince dayak yemesi olayıyla ilgili olarak Asayiş Şube Müdüdürlüğü'ne ellerini kollarını sallayarak gelen İstanbul TV sahibi Osman Güzelsu ile oğlu Anıl Güzelsu, kelepçelenerek Şişli Adliyesi'ne çıkarıldı.

Dayak atan görevlileri azmettirdiği ileri sürülen televizyon sahibi Osman Güzelsu ile oğlu Anıl Güzelsu, avukatlarıyla birlikte bugün saat 13.45'te ifade vermek üzere Asayiş Şube Müdürlüğü'ne geldi. Güzelsu'nun gelişinden 20 dakika sonra da dayak mağduru Caner Toygar Asayiş Şube Müdürlüğü'ne geldi. Yaklaşık iki saat sonra dışarı çıkan Toygar, olay zamanında sarhoş olduğu şeklindeki iddiaların asılsız olduğunu söyledi. Kendisinde bulunan bir ses kaydını teslim etmek için Emniyet Müdürlüğü'ne geldiğini söyleyen Toygar, Güzelsu ile yüzleştirilmediğini söyledi. Olay zamanında odada 5 kişi bulunduğunu ve kendilerinden şikayetçi olduğunu belirten Toygar, "Delikanlı olsalar kaçmazlardı." diye konuştu.

Gülerek geldi, kelepçeyle çıktı

Dayak mağduru Caner'in ardından bir saat sonra ellerini kollarını sallayarak Asayiş Şube Müdürlüğü'ne gelen Osman Güzelsu ile oğlu Anıl Güzelsu, bu sefer elleri kelepçeli şekilde Şişli Adliyesi'ne çıkarıldı. Güzelsu, Emniyet Müdürlüğü çıkışında basın mensuplarının sorularını cevapsız bıraktı.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious