Tello'ya ciddi uyarı!

Tello'ya ciddi uyarı!.13263
  • Giriş : 24.09.2008 / 09:31:00

Ertuğrul Sağlam, Şilili yıldızını Gaziantep maçında yaptığı bir hareketten dolayı ciddi bir şekilde uyardı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Otomatik Sallanan Beşik

Beşiktaş Teknik Direktörü Ertuğrul Sağlam, Sabah'tan Fatih Doğan imzalı habere göre, Gaziantep maçının devre arasında oyundan alınınca su şişesini tekmeleyen Şilili oyuncuyu dünkü idmanda tüm takımın önünde ciddi şekilde uyardı ..

Turkcell Süper Lig'in lideri Beşiktaş'ın dünkü idmanında Ertuğrul Sağlam fırtınası esti. Genç teknik adam, Beşiktaş- Gaziantep maçında yaşanan bir gerginliğin hesabını dün akşam çalışmasında sordu. Edinilen bilgilere göre, son lig maçının devre arasında Ertuğrul Sağlam, Tello'nun oyundan çıkacağını bildirince, söylenmeye başlayan Şilili oyuncunun, "Oyundan çıkmayı hak etmedim" dediği ve ardından duşa doğru giderken bir su şişesine vurduğu öğrenildi. Tepkiye kızan Ertuğrul Sağlam'ın tercüman aracılığıyla, "Söyleyin şuna sussun, kendine gelsin" diyerek uyarıda bulunduğu bildirildi. Bu olaylar sonrası dünkü idmanda oyuncularına bir konuşma yapan Sağlam, "Hepimiz bu takımın başarısı için mücadele ediyoruz. Kimsenin ayrıcalığı yok. Kimse oyundan alındım, kadroya girmedim diye tepki göstermeye kalkmasın" ifadelerini kullandı.

KENDİNİ SAVUNDU

Takımda herkesin oynayabileceği gibi her futbolcusunun kenarda bekleyebileceğini söyleyen Sağlam, "Kimsenin bu şekilde davranmaya ve arkadaşlarına saygısızlık yapmaya hakkı yok. Bu tür disiplinsizlikler başarımıza mal olacak olsa bile, kimseye taviz verilmeyecek" diye konuştu. Söz alan Tello ise, "Geçen hafta sakatlığım vardı, idmana çıkmadım. Maçta iyi oynadığımı düşünüyorken oyundan alındım" diyerek kendini savundu. Sağlam tüm oyuncularından kurallara ve birbirlerine saygılı olmalarını isteyerek idmanı başlattı.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*