Temiz'den korkunç ihtilal planı!

Temiz'den korkunç ihtilal planı!.5750
  • Giriş : 12.04.2009 / 20:13:00
  • Güncelleme : 06.09.2016 / 16:09:44

ETÖ iddiasıyla açılan davanın tutuklu sanığı Levent Temiz'in ihtilal planı 2. iddianameyle deşifre oldu.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:


İhtilal planında, siyasi partiler ve basın kuruluşlarının kapatılarak bütün yöneticilerinin kurşuna dizileceği yazıyor. Temiz'in Türkiye'de yaşayan azınlıklara yönelik de planları var. "Bütün mal varlıklarına el konulacak, hakları elinden alınacak ve çamur renginde tek tip forma giydirilecek." İşte Temiz'in hayallerini süsleyen ihtilal planı.

İstanbul Eski Ülkü Ocakları Başkanı Levent Temiz, Ergenekon Davası kapsamında terör örgütü üyesi olmak ve ruhsatsız silah bulundurmak suçundan tutuklandı. 2. İddianame ile Asrın Davası'na sanık olarak dahil olan Temiz'in suç dosyası hayli kabarık.

İHTİLAL ORDUSUNUN MANİFESTOSU

ETÖ iddiasıyla başlatılan soruşturmanın diğer sanıklarıyla yakın ilişki içinde olduğu ortaya çıkan Temiz'den elde edilen belgeler tüyler ürpertiyor. Bu belgelerden en dikkat çekeni ise Turan İhtilal Ordusu'nun Manifestosu.

İLK İHTİLAL DEMOKRASİ VE HUKUKA

TSK'nın generalleri için onlar benim adamım diyen Levent Temiz'in İhtilal Manifestosu'nda en başta demokrasi ve hukuktan kurtulma hayali yer alıyor. "Demokrasi'yi Türk insanının şahsına, vicdanına ters ve aykırı bir sistem olarak niteleyen Temiz'in büyük bir ihtilal planı var.

"...İHTİLAL İLE KURACAĞIMIZ ...MİLLİYETÇİ TOPLUMCU BİR SİYASİ VE EKONOMİK SİSTEM HAREKETİDİR. ...AŞAĞI IRKLARA ...HOŞGÖRÜ VE SEVGİDEN FERAGAT EDECEĞİZ.

YÖNETİCİLER KURŞUNA DİZİLECEK

Daha önce İşçi Partililerle el sıkışıp "gerekirse silahlı mücadele yaparız" şeklinde açıklamalarla gündeme gelen Ergenekon sanığı, ihtilalden sonra kan döküleceğini yazıyor. İhtilal planında, medya yöneticileri ile siyasi parti liderlerinin kurşuna dizileceği belirtiliyor.

TÜM SİYASİ PARTİ, DERNEK, VAKIF, CEMİYET GİBİ KURULUŞLAR KAPATILACAKTIR. TÜM BASIN KURULUŞLARI KAPATILACAK, YÖNETİCİLER KURŞUNA DİZİLECEKTİR.

BU METODLARI HİTLER KULLANDI

ETÖ tutuklusunun Türkiye'de yaşayan azınlıklara karşı düşmanca hisler beslediği de ihtilal manifestosunda açıkça görülebiliyor. Temiz'in azınlıklarla ilgili hesabı "Hitler'i" aratmıyor.


...TÜM AZINLIK HAKLARINI ELLERİNDEN ALARAK... ONLARI TARİHİN UÇSUZ BUCAKSIZ KARANLIKLARINA GÖMECEĞİZ. AZINLIKLARIN TÜM HUKUKİ VE MÜLKİYET HAKLARI ELLERİNDEN ALINARAK MAL VARLIKLARI İHTİLAL KOMİTESİNCE DEVLETLEŞTİRİLİP TÜRK IRKININ YARARLANMASINA TAHSİS EDİLECEKTİR"

İstanbul Ülkü Ocakları eski Başkanı ve ETÖ sanığı, Turan İhtilal'inden sonra azınlıklara tek tip üniforma giydirecekmiş.

AZINLIKLARIN EĞİTİM ÖĞRETİM HAKLARI ELLERİNDEN ALINACAK, AKADEMİK ÜNVANLARI TANINMAYACAKTIR. AZINLIKLAR DEVLET KADROLARINDAN TASFİYE EDİLECEKTİR. MÜSLÜMAN OLANLARA DEVŞİRME MÜSLÜMAN OLMAYANLARA DA JENOSİT KARTI VERİLECEK, AZINLIKLARA TEK TİP ÇAMUR RENGİNDE DEVŞİRME VE JENOSİT AMBLEMLİ FORMA GİYDİRİLECEKTİR.

Sanık Levent Temiz, savcılık sorgusunda içinde, darbe, kan dökme ve aşağılama planları yer alan belgenin kendisi tarafından kaleme alındığını kabul etti. Dolayısıyla İhtilal Manifestosu, Ergenekon Terör Örgütü'nün kanlı bir ihtilal planladığını gösteren delillerinden biri olarak 2. iddianameye girdi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*