Teneke ve kova ile müzik şovu

Teneke ve kova ile müzik şovu.15543
  • Giriş : 03.07.2008 / 17:51:00

İngiltere'nin başkenti Londra'nın en işlek caddelerinden biri olan Oxford Street bugünlerde ilginç bir müzik şölenine sahne oluyor.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Ünlü müzisyenlerin profesyonel sokak şovlarına alışık olan Londralılar şimdilerde plastik kova ve teneke kaplar ile müzik yapan Jamaikalı bir sokak çalgıcısı ile coşuyor.

Başkent Londra'nın sokakları kendini ifade etmek isteyen yerli yabancı herkese açık. Özellikle başkentin en kalabalık caddelerinden biri olan Oxford Street'te bunun örneklerini hemen her gün görmek mümkün. Daha çok politik görüşünü yansıtmak isteyenlerin gösterilerine alışık olan başkentliler şimdilerde Jamaikalı bir sokak çalgıcısının olağanüstü şovuna şahit oluyor.

Adının Sam olduğunu söyleyen Jamaikalı gencin sokak şovunda kullandığı enstrümanlar ise görülmeye değer. Sadece iki plastik kova ve iki teneke kutu ile müzik yapan gencin performansını izleyenler gözlerine inanamıyor. Enstrüman olarak sadece plastik iki kova ve tekene kutu kullanan Sam, eğer istenirse bütün imkansızlara rağmen eğer istenirse her şeyin mümkün olduğunu ispatlıyor.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious