Teoman Balans'ta

  • Giriş : 28.09.2006 / 00:00:00

"Renkli Rüyalar Oteli" ile muhteşem bir dönüş yapan Teoman, 30 Eylül Cumartesi akşamı yeni sezon açılışında Balans sahnesinde.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Sepet Beşik

Haziran ayında kapılarını kapatan BALANS yeni döneme sıkı bir hazırlık sonucunda başlıyor. Havalandırma ve müzik teknolojileri konusunda en gelişmiş sistemleri kullanan BALANS'ta, ayrıca gelen konukların rahat etmesi için vip lounge yeniden düzenlendi.

Yaptığı albümlerle Türk pop ve rock müziğine damga vurmayı başaran Teoman, Boğaziçi Üniversitesi Sosyoloji bölümünden mezun. İÜ Kadın Araştırmaları bölümünde masterini tamamlayan Teoman, ilk topluluğu Indians'ı 1986 yılında arkadaşlarıyla birlikte kurdu ve uzun yıllar solistliğini yaptı. Indians'ın dağılmasının ardından solo çalışmalarına başladı.

Teoman kendi adını taşıyan ilk albüm çalışmasını 1996 yılında çıkardı. 1998 yılında piyasaya çıkan "O" isimli ikinci albümünde NR1 Müzik ile çalışmaya başlayan Teoman, üçüncü albümü "Onyedi"de yer alan şarkıların birçoğunu kendi yazıp besteledi.

Geçen sezon sonunda yepyeni bir albümle sevenlerinin huzuruna çıkan ve geçen yıl sezon boyu sevenleri ile Balans sahnesinde buluşan Teoman, bu sezonda da hayranlarını Balans'da kucaklıyor.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious