Tepkileri Beşiktaşlı futbolcular da devam ettiriyor

Tepkileri Beşiktaşlı futbolcular da devam ettiriyor.10892
  • Giriş : 03.11.2007 / 23:03:00

Beşiktaş Futbol Takımı Kaptanı İbrahim Üzülmez, hakem İsmet Arzuman’ın son dakikada verdiği faul kararını eleştirerek, "Karar çok tartışılır" dedi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

İbrahim Üzülmez, "Pozisyondaki takım arkadaşım Bobo, faul olmadığını söyledi. Ayrıca faul yapıldığı iddia edilen oyuncu bile devam etti.
Kararı anlamadım. Maalesef hakemlerden yana sıkıntılıyız. Bizim için çok önemli bir maçta böyle bir hakem hatası yapılmamalı" diye konuştu.
Beşiktaş’ın üst üste hakem hatalarıyla karşılaşmasının morallerini çok bozduğunu dile getiren İbrahim Üzülmez, takımın lige PAF takımıyla devam edeceği açıklamaları için ise, "Bu tür açıklamaları doğal buluyorum.
Fenerbahçe’nin geçen sezon kupa maçında neler yaptığını hep beraber gördük. Ankara’ya yürümeye kalktılar. Peki şimdi ne olacak? Böyle nereye kadar devam edilecek? Böyle sonucu etkileyen hatalar olmamalı. Hep klasik hakem lafları, ’Ben öyle gördüm’. Biraz da rakip takıma görsünler öyle" ifadelerini kullandı.

İbrahim Üzülmez ayrıca, Fenerbahçe karşısında çok sayıda gol fırsatı yakalamalarına karşın bunları değerlendiremediklerini de ifade ederek, "Bu kadar pozisyona girip de atamıyorsanız, sonuçta yeniliyorsunuz" diye konuştu.

BOBO VE DELGADO

Siyah-beyazlı takımın Brezilyalı golcüsü Bobo ise açıklamasında, "Özellikle deplasman maçlarında bize karşı garip şeyler oluyor. Ankaraspor maçında kaleciye hiç temasımız yokken attığımız gol iptal edildi. Bugün de farklı şekilde devam ediyor. Bu durum bizi etkilemeye başladı. Bir çözüm bulmamız lazım" dedi.

Delgado ise rakipleri karşısında net fırsatlar bulduklarını, ancak bunları değerlendiremediklerini söyledi.

Arjantinli oyuncu, iptal edilen gol konusunda da "Maç sonrası takım arkadaşlarımızla konuştuk. Gol olduğunu düşünüyorduk. Ama hakem faul verdi" dedi. Delgado, Futbol takımı genel menajeri Sinan Engin’in Sivasspor maçına PAF takımıyla çıkacaklarını açıklaması üzerine "Bu yönetim kararıdır.
Sahaya çıktığımızda, hem hakem, hem de rakiplerle mücadele etmemiz gerekiyorsa, edeceğiz" diye konuştu.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious