Terim: Ermenistan maçı kolay olmayacak

Terim: Ermenistan maçı kolay olmayacak.8664
  • Giriş : 06.09.2008 / 12:53:00

Terim, Ermenistan karşısında kazanmanın kolay olmayacağını ama Semih ve Mevlüt’le sahaya çift forvetle çıkacağımızı ve galibiyet hedeflediğimizi söyledi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

MİLLİ Takımlar Teknik Direktörü Fatih Terim, Ermenistan karşısında Semih ve Mevlüt'ü çift forvet oynatacağını belirtirken, son zamanlarda kendisine gelen transfer tekliflerinin de arttığını açıkladı. Terim, "2010 elemelerine daha önce A Milli Takım'ın hiç maç oynamadığı bir ülkede başlıyoruz. Erivan'da oyuncularımla birlikte bir ilkin parçası olmaktan son derece mutluyuz. Bu maçın gelecek adına umut verici bir adım olmasını umuyorum. Futbolun halkları birleştiren köprüsünden umuyorum ki el ele geçebiliriz" dedi.

Çok baskı var

"Amacımız bu statta Avrupa'nın önde gelen takımlarına kafa tutan Ermenistan'dan puan kaybına uğramadan ülkemize dönmek. Kolay olmayacağını biliyoruz" diye devam eden Terim şunları söyledi: "Dünya Şampiyonluğuna ulaşmak için elimizden geleni yapacağız. Herkes lider olmak isteyecek. Euro 2008'deki mevkimize yakışır bir oyun oynamalıyız. Kimse Bosna ve Belçika'yı yabana atmasın. Puan olarak hesaplamaların içine girmedim. Nasıl buraya gelirken tarihi bir kenara bıraktıysak matematiği de bir kenara bıraktık. Zaten okulda matematiğim de zayıftı. TFF ile anlaşmam doğrudur, imzalamadım ama Hasan Bey'e verdiğim 2012 sözü şimdiki yönetim için de geçerlidir. Ama bu sıralar çok baskı var. Acaba ben de Tanjevic gibi iki takım çalıştırsam mı diye de düşünüyorum bazen!. Espri ama çok teklifler var."

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*