'Terim mektup yazdı Emre aklandı'

  • Giriş : 20.03.2007 / 00:00:00

İngiliz basını, milli futbolcu Emre Belezöğlu'nun kendisi hakkında ortaya atılan ırkçı iddialarından aklanmasına geniş yer ayırdı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Times gazetesi, Emre'nin duruşmasında Milli Takımlar Teknik Direktörü Terim'in gönderdiği mektubun da okunduğunu yazdı.

İngiliz basını, milli futbolcu Emre Belezöğlu'nun kendisi hakkında ortaya atılan ırkçı iddialarından aklanmasına geniş yer ayırdı. Times gazetesi, Emre'nin duruşmasında Milli Takımlar Teknik Direktörü Fatih Terim'in gönderdiği mektubun da okunduğunu yazdı.

TIMES: “FATİH TERİM DESTEK MEKTUBU GÖNDERDİ”

Times gazetesi, Emre'nin duruşmasında Milli Takımlar Teknik Direktörü Fatih Terim'in de Emre için bir destek mektubu yazdığını ve bu mektubun duruşmada okunduğunu yazdı. Haberde Emre'nin, aklandığı kararının verilmesi ardından yaptığı açıklamada desteği için Fatih Terim'e, İngiliz adalet sistemine ve İngiltere Futbol Federasyonu'na teşekkür ettiği vurgulandı.

FT: “EMRE AKLANDI”

Financial Times gazetesi, Newcastle United takımının Türk Orta Saha oyuncusu Emre Belezöğlu'nun, ırkçılık iddialarından aklandığını yazdı. Haberde, 30 Aralık'ta Everton ile oynanan karşılaşmada, Emre hakkında ırkçılık iddialarının ortaya atıldığı hatırlatıldı.

GUARDIAN: “EMRE İÇİN ATILAN İDDİALAR KANITLAMADI”

Guardian gazetesi, milli futbolcu Emre Belözoğlu için ortaya atılan ırkçı iddialarının kanıtlamadığını yazdı. Haberde, Emre'nin kendisi için ortaya atılan iddiaları kesin bir şekilde reddettiği vurgulandı.

TELEGRAPH: “EMRE KUTLAMA YAPIYOR”

Daily Telegraph gazetesi Emre'nin, kendisi için ortaya atılan ırkçılık iddialarının kanıtlamaması nedeniyle aklandığını ve Emre'nin şimdi bunun kutlamasını yaptığı belirtti. Haberde, Emre'nin ırkçı olmadığını ve ırkçılığı kınadığını söylediği vurgulandı.

FOOTBALL: “EMRE İDDİALARDAN AKLANDI”

İngiltere'nin önemli Futbol sitelerinden football.co.uk ise, Emre'nin kendisi hakkında ortaya atılan iddialardan aklandığını ve disiplin komitesi tarafından masum bulunduğunu yazdı.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious