Terim öğrencileri fena azarladı

Terim öğrencileri fena azarladı.8646
  • Giriş : 09.04.2009 / 15:43:00

Milli Takım Teknik Direktörü Fatih Terim Okan Üniversitesi'nde düzenlenen söyleşide öğrencileri azarladı. Fakat Terim haksız da sayılmazdı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Büyüyen Beşik

Milli Takımlar Teknik Direktörü Fatih Terim, Dünya Kupası grup elemelerinde geride 12 puan kaldığını, bu puanları alarak gruptan çıkmak için sonuna kadar mücadele edeceklerini söyledi.

Fatih Terim, Okan Üniversitesi'nde düzenlenen; Lig TV Genel Müdürü Şansal Büyüka, Gaziantepspor Kulübü eski başkanı Celal Doğan ile spor yorumcusu Rıdvan Dilmen'in de katıldığı "Dünya futbolundaki gelişmeler" konulu panelde yaptığı konuşmada, "Karşınıza İspanya'yı yenmiş bir takımın teknik direktörü olarak çıkmak isterdim. Çok yaklaşmıştık, ama olmadı" dedi.

Fatih Terim, bir öğrencinin Kocaelisporlu Taner Gülleri'yi milli takıma alıp almayacağı sorusuna, "Küme düşmeye aday bir takımda attığı gol sayısı
küçümsenir gibi değil. 2. Lig'de de takip ederdim. İlerleyen zamanlarda olabilir. Ama bu maç için olmadı. Devam etsin, takip ediyoruz. Başarısını önemsiyorum ve ciddi olarak da takip ediyoruz" diye yanıt verdi.

-"Futbol ARTIK BİR HOBİ DEĞİL"-

Futbolun artık bir hobi olmadığını anlatan Terim, "Futbol, ciddi bir iş kolu, bir meslek. Futbol teknik, idari ve ekonomik olarak özünde 3 parçaya
bölünmek zorundadır. Bunların hepsini de bu konuda uzman olanlar halledebilir" dedi.

İngiltere'de en önemli transferlerin genel müdürler olduğunu kaydeden Terim, "Abramovich, Chelsea'yi aldığında ilk işi Manchester'ın üst düzey yöneticisini transfer etmek oldu. Avrupa ile bizim işleyişimiz biraz farklı" şeklinde konuştu.


-ÖĞRENCİLERİ UYARDI-
Konuşması sırasında gürültü yapan bir grup öğrenciyi uyaran Terim, "Sabah 8'de yola çıkıp buraya geldik sizler için, ama siz dinlemiyorsunuz"
dedi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*