Terim saatini neden sağa takıyor?

  • Giriş : 20.10.2007 / 19:24:00
  • Güncelleme : 20.10.2007 / 19:44:50

Bilmem hatırlar mısınız? Fatih Terim, Fiorentina'nın teknik direktörü olduğunun ikinci günü saçlarını geriye taramaya başlamıştı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Büyüyen Beşik

Daha öncesinde saçlarını yana tarıyor (Türk erkekleri kellerini kapamak için kulağın hemen üstünden saçlarını alıp öteki yana yatırır ya, işte ondan!), jöle ya da briyantin kullanmıyordu. Şimdi ise saçları geriye taranıp jöleyle yapıştırılmış vaziyette.
Gelelim saat mevzuuna...
Terim saati de sağ koluna takıyor. Genelde sağ koluna saat takanlar solaktır. Ama Fatih Terim solak değil. Bir de sağcıların eskiden beri saati sağ kola takma gibi bir eğilimi vardır. Peki Terim neden sağ koluna takıyor? Son günlerde televizyonda da kendisine rastladıysanız sağ eliyle yüzünü silmesi ve saati kameranın kadrajına sokması dikkatinizden kaçmamıştır. E bir de bildiğiniz gibi teknik direktörler maçı da daha çok sağ elleriyle yönlendirir. Buradan Terim'in saatini gösterme gibi bir çaba içerisinde olduğu sonucunu çıkarabilir miyiz? Bilmiyorum, siz karar verin.
Terim gömleğinin cebine de gözlüğünü yerleştirmiş. Siz ne yaparsınız? Gözlüğünüzü cebinize atarsınız, değil mi? Terim gözlüğün sapını gömlek cebinin dışına sarkıtmış. Bunu da İtalyanlardan öğrenmiş olabilir...

MİLLİYET

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious