Terim ve ekibine Mehmetçik morali

Terim ve ekibine Mehmetçik morali.11930
  • Giriş : 01.06.2007 / 21:13:00

Yarın Bosna Hersek ile önemli bir maça çıkacak olan A Milli Takım'da teknik heyet AB Barış Gücü'nde görev yapan Mehmetçiklerin karargahını ziyaret etti.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Alkışlar ve tezahüratlarla karşılanan Fatih Terim ve ekibini Barış Gücü'ndeki Türk Temsil Heyeti Başkanı Kurmay Albay Mehmet Gökbayrak kapıda karşıladı.

A Milli Takım'ın kamp yaptığı otele gelen heyetin ziyaretine iade-i ziyarette bulunmak için bu ziyareti gerçekleştirdiklerini belirten Terim, ''İkimiz de aynı hizmeti veriyoruz. Türkiye'ye ve Ay - yıldız'a hizmet ediyoruz. Burada yaptığınız hizmetlerden dolayı teşekkür ederiz. Amacımız yarınki maçı kazanarak sizleri mutlu etmek.'' dedi.

Barış Gücü'ndeki Türk Temsil Heyeti Başkanı Kurmay Albay Mehmet Gökdemir ise, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, Fatih Terim ve ekibine teşekkür etti. Gökdemir, Sarajova'da bulunan birliğin yarın maçta tribünde yerini alacağını da belirterek, ''Milli Takımımızı desteklemek için hazırız.'' diye konuştu.

Kurmay Albay Gökdemir, aynı yerde altlı üstlü konakladıkları Yunan birliği ile de iyi ilişkiler içerisinde olduklarını belirterek, Yunanistan - Türkiye maçında yaşadıklarını da şöyle anlattı: ''Yunanistan - Türkiye maçının ilk yarısını ben Yunanlıların Kurtuluş gecesine katıldığım için izleyemedim. Birliğe döndüğümde skor 1 - 1'di, bana ikinci yarıda işimizi bitireceklerini söylediler. İlk golü atınca da zaten çok sevinmişler, ancak ben de onlara ikinci yarıda biz sizin işinizi bitireceğiz dedim. Öyle de oldu, birlik olarak çok büyük bir mutluluk yaşadık.''

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious