Terim'den Hamit'e övgü

Terim'den Hamit'e övgü .9381
  • Giriş : 20.08.2007 / 19:27:00
  • Güncelleme : 20.08.2007 / 17:58:45

Terim, Hamit'le ilgili bir soruya yanıt veririken, Hamit'e övgüler yağdırdı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Milli Takımlar Teknik Direktörü Fatih Terim, Romanya ile çarşamba günü iyi bir hazırlık maçı oynamak istediklerini söyledi.

Terim, Potal Renaissance Otel'de düzenlediği basın toplantısında, Romanya ile oynanacak hazırlık maçı ve takım hakkında bilgi verdi.

Avrupa Şampiyonası Ön Elemeleri'nde Malta maçı öncesinde, tekrar bir araya gelmek, oyun felsefelerini hatırlamak istediklerini belirten Terim, ''Romanya ile oynayacağımız özel maçta bu düşüncede olacağız. Romanya aslında Malta'dan çok daha güçlü bir ekip, ancak ülkelerin takvimlerinin dolu olduğu için böyle bir maç oynamak zorunda kaldık. Malta maçının Romanya maçıyla çok örtüştüğünü sanmıyorum'' diye konuştu.

HAMİT'E ÖVGÜLER YAĞDIRDI
Fatih Terim, Hamit Altıntop ile ilgili bir soruya yanıt verirken, futbolcuya övgüler yağdırdı.

Hamit'e, göreve geldikten sonra hemen hemen her maçta görev verdiğini anlatan Terim, ''Kendisi çok önemli, değişik yetenekleri olan bir oyuncu. Oynatmadığımız maç olmadı. Güçlü bir avantajı var, istediğimiz zaman defansta ve her yerde oynatabiliyoruz. Hala çok genç, iyi bir profesyonel. Çok beğeniyorum Hamit'i. Devamlılığı var, bu da her şeyden çok önemli. Oynamak için yanıp tutuşan bir oyuncu'' diye konuştu.

Hamit'in kardeşi Halil'in de yetenekli bir oyuncu olduğunu kaydeden Terim, ''Ama bir türlü sakatlıktan kurtulamıyor. Bu sene inanıyorum ki Kaiserslautern'deki o yükseklik çizgisini inşallah yakalayacaktır'' dedi.

Nihat'ın sakatlığının tamamen geçtiğini vurgulayan Terim, bu oyuncunun eskisinden de daha iyi durumda olduğunu söyledi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious