Terim'e Adana'dan mektup var: Milli Takım'da kal

Terim'e Adana'dan mektup var: Milli Takım'da kal.9551
  • Giriş : 26.06.2008 / 13:42:00

Adana Büyükşehir Belediyesi ve Türkiye Belediyeler Birliği Başkanı Aytaç Durak, Milli Takımlar Teknik Direktörü Fatih Terim'in Avrupa Şampiyonası'nda göstermiş olduğu büyük başarıyı kutlayarak, görevinin başında kalması çağrısında bulundu.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Büyüyen Beşik

Büyükşehir Belediyesi basın bürosundan yapılan yazılı açıklamada, Durak'ın Fatih Terim'e bir mektup gönderdiğini ve Avrupa Şampiyonası'nda yarı finale kadar yükselen Türk Milli Futbol Takımı'nın başarısını ''destansı'' olarak nitelendirdiği belirtti.

Durak'ın mektubunda, bu büyük başarının mimarı Fatih Terim'in Adanalı olmasından da ayrı bir gurur ve mutluluk duyduklarını ifade ettiği kaydedildi.

Türk futboluna adını altın harflerle yazdırmış olan Fatih Terim'e kıskançlık ve eleştiri oklarının dün olduğu gibi bugün de yönelmesinin doğal olduğunu kaydeden Durak, mektubunda şunlara yer verdi:

''Her başarılı insana saldırı ve eleştiriler her zaman olacaktır. Bilesiniz ki tarih, bu saldırı ve eleştirileri değil, elde edilen büyük başarıları yazacaktır. Fatih Terim'in önderliğindeki Milli Takımımızın daha büyük başarılara imza atacağından kimsenin şüphesi yoktur. Taş yerinde ağırdır ve Fatih Terim mutlaka Milli Takımın başında kalmalıdır. Adanalı olarak sizinle gurur duyuyoruz ve milli takımın başında görmek istiyoruz.''

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious