'Terim'e kırgın değilim'

'Terim'e kırgın değilim'.14464
  • Giriş : 27.03.2009 / 17:47:00

Fenerbahçeli futbolcu Uğur Boral, milli takıma çağrılmadığı için teknik direktör Fatih Terim'e karşı kırgınlığının bulunmadığını söyledi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Büyüyen Beşik

Kartal'da ''Meridyen Kuyumculuk'' mağazasının açılışına Gençlerbirliği'nden eski takım arkadaşı Erkan Özbey ile beraber katılan Uğur Boral, basın mensuplarının sorularını yanıtladı. Uğur Boral milli takıma çağrılmadıysa bunda hatanın kendisinde olduğunu belirterek, ''Milli takıma çağrılmak sonuçta benim tasarrufumda olan birşey değil. Fatih hoca kadroyu kurar. Bu maçta bende yeterli görmediği bazı şeyler oldu kadroya çağırmadı demekki.'' dedi.

Genç oyuncu, Fatih Terim'e her hangi bir kırgınlığının olup olmadığının sorulması üzerine ise, ''Daha önce Gençlerbirliği'nde oynarken beni yine milli takıma alan Fatih Terim hocamdı. Onun hakkını ödeyemeyiz. Bu sefer böyle tercih kullandı. Milli takımdaki arkadaşlarım da çok kaliteli. İspanya maçında başarılı olacaklarına inanıyorum. Ben orda olmasam bile dualarımla onlara destek vereceğim. Neticede milli takıma çağrılmadıysam hatanın bende olduğunu başka yerde aranmaması gerektiğini düşünüyorum. Gençlerbirliği'nde beni milli takıma çağıran bir hocaya neden kırgın olayım. Böyle birşey yok.'' dedi.

Uğur Boral, Fenerbahçe'nin şampiyonluk şansıyla ilgili olarak ise, ''Fenerbahçe'nin her takım gibi şampiyonluk şansı var. Daha birbirimizle oynayacağımız maçlar var. Bunları kazanırsak şampiyon biz oluruz. Herşey 2 maça bakar 6 puan önemli değil. Bizim şampiyon olacağımıza inanıyorum.'' diye konuştu.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*