Terim'in imzası dış basında

Terim'in imzası dış basında.11276
  • Giriş : 24.10.2008 / 10:58:00

Fatih Terim'in TFF ile olan sözleşmesini iki sene ekleyerek 2012'ye uzatması Macar basınının da ilgisini çekti.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Sepet Beşik

Milli Takımlar Teknik Sorumlusu Fatih Terim'in, Türkiye Futbol Federasyonu ile 2012 yılına kadar yaptığı anlaşma Macaristan spor medyasının gündemine oturdu.

Son 10 yılda Macaristan'la iki kez aynı gruba düşen Türkiye A Milli Futbol Takımı'nın teknik direktörlüğünü Fatih Terim yapmıştı. Tüm Macaristan'da çok sevilen Fatih Terim'in dün yaptığı yeni sözleşmeyi Macar medya kuruluşları sayfalarına taşıdı.

Macaristan'ın tek günlük spor gazetesi olan Nemzetisport, ''Fatih Terim 2012 yılına kadar'' başlığıyla verdiği haberinde, ''55 yaşındaki Türk Futbol tarihinin en başarılı hocası, 2010 yılına kadar olan sözleşmesini iki yıl daha uzattı, Galatasaray'a 2000 yılında UEFA Kupası'nı kazandıran Terim, milyonlarca avro alacak'' ifadelerine yer verdi.

Hirsarokhu gazetesi ise ''Başarılı kaptan Terim 4 yıl daha ay-yıldızlıların başında'' başlıklı haberinde, ''Fatih Terim'in kıskanılacak maaşı olacak'' diye yazdı.

Sporthirado gazetesi de ''Türkiye: Terim 2012 yılına kadar uzatılan anlaşmasını imzaladı'' başlığıyla verdiği haberinde, ''Avrupa Futbol Şampiyonası'nın ardından bırakacağını söyleyen Türk hoca, sözleşmesini 2012 yılına kadar uzattı. Deneyimli hocayı Türkler bırakmak istemiyor'' bilgisini verdi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*