Terim'in yerine Sağlam iddiası

Terim'in yerine Sağlam iddiası.18011
  • Giriş : 26.06.2008 / 14:00:00

Terim'ın yaptığı konuşma sonrası kulislerde ilginç bir haber konuşulmaya başlandı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

A Milli Takımımızın teknik direktörü Fatih Terim A Milli takımın teknik direktörlük görevini bıraktığı açıklandı.

Fatih Terim soyunma odasında Milli Takım Futbolcuları ile helalleştiği, bütün oyunculara emeklerinden ve yaptıkları fedakarlıktan dolayı teşekkür ettiği belirtildi.

Soyunma odasında Milli futbolculara veda eden A Milli Futbol Takımı teknik direktörü Fatih Terim için Almanya'dan Borussia Dortmund ve İtalya'nın Napoli ve Genoa'nın ciddi bir şekilde ilgilendiği açıklandı.

Bu olayların ardından kendisine uzatılan mikrofona konuşan Türkiye Futbol Federasyonu başkanı Hasan Doğan, Fatih Terim’i bırakmayacaklarını, söylerken "Hocamızın ne zorluklarla buraya geldiğini biliyoruz. Rahat çalışma ortamı bulmakta zorluk çekti. O çalışma ortamını hocamıza vermemiz lazım. Terim uluslararası bir değerimiz. Ona moral vermemiz lazım. Onunla konuştuk ama daha da detaylı konuşacağız. Onu sevmesini bilmeyenler öğrensinler. Fatih Terim'i bırakmayacağız" açıklamasını yaptı.

Türkiye Futbol Federasyonu Milli Takımlar sorumlusu Levent Kızıl’da Başkan Hasan Doğan’ın açıklamalarına yakın bir açıklama yaparak ''Biz Fatih Hocamızı şartlar ne olursa olsun kesinlikle bırakmayacağız. Kendisi az bişey yorgun ve bazı olaylardan dolayı kırgın. Döndüğümüzde sakin kafayla bu olayı bir kez daha konuşacağız'' dedi.

Bu açıklamalara rağmen Fatih Terim'ın Milli Takım futbolcularıyla yaptığı veda konuşmasından sonra kulislerde ilginç bir haber konuşulmaya başlandı.

Doğan Haber Ajans’ı Milli Takım teknik direktörlük görevinden istifa eden Fatih Terim’in yerine Beşiktaş’ın genç teknik direktörü Ertuğrul Sağlam’ın Milli Takım’ın başına geçeceğini iddia etti.

Spor3.com olarak Beşiktaş’a yakın kaynaklardan aldığımız bilgiye göre Ertuğrul Sağlam’ın Milli Takım teknik direktörlük görevine geçeceği haberi tamamen hayal ürünü. Genç ve başarılı teknik adamın Beşiktaşta uzun süre görev alacağı ve bu haberin gerçeği yansıtmadığı belirtildi.

SPOR3

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious