Terminatör 4'ün çekimlerine başlandı

Terminatör 4'ün çekimlerine başlandı.19311
  • Giriş : 08.05.2008 / 09:22:00

Terminatör serisinin dördüncüsü Terminator Salvation: The Future Begins filmi bütün dünyada merakla bekleniyor. Çekimlerin geç başlamasının sebebi, Hollywood aktörlerinin Temmuz'daki yapmayı planladıkları grev olarak gösterildi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

150 milyon dolar bütçeli filmin çekimleri Pazartesi günü ABD'nin New Mexico eyaletinde başladı. Yapımda, Terminator serileriyle özdeşleşen California Valisi Arnold Schwarzenegger yer almayacak. 'John Connor' rolünü ünlü aktör Christian Bale canlandıracak.

Ancak filmin startı, 30 Haziran'dan önce bitmeyecek filmler için yapımcıların yeni projelere girmekten kaçındığı bir döneme denk geldi. Sendikalar, 120 bin oyuncuyu Temmuz'dan itibaren greve çağırıyor. Amerikan Aktörler Birliği (SAG) ve Hollywood'un büyük firmaları, 3 hafta süren görüşmelerden sonra anlaşmaya varamadıklarını açıkladılar.

"Terminator 4"ün bu gelişmelerden nasıl etkileneceği bilinmiyor. Sony Pictures ve Warner Bros, filmin 2009 Mayıs'ında sinemaseverlerle buluşacağını belirtiyor. Sonuncusu 2003'te çekilen "Terminator 3: Makinelerin Yükselişi", dünyanın her yerinde toplam 433 milyon dolar hasılat elde etmişti.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious