Terör mağdurları Kurtlar Vadisi'ni istiyor

  • Giriş : 19.02.2007 / 00:00:00

Ankara'nın Çubuk ilçesi Terör Mağdurları Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği, ''Kurtlar Vadisi Terör'' dizisinin yayından kaldırılmasına tepki gösterdi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Büyüyen Beşik

Dernek Başkanı Zeki Avan, toplumun aile yapısını derinden sarsan, gençleri fuhuş, alkol ve kumara özendiren birçok programın her gün kanallarda serbestçe gösterildiğini vurguladı. Avan, ''Ülkemize 300 milyar dolar kaybettiren terör kıskacının gerçek yüzünü açıklamak üzere büyük emeklerle çekilen 'Kurtlar Vadisi Terör' dizisinin yayınlanmaya başladıktan bir hafta sonra ilk bölümünde herhangi bir suç unsuru olmamasına, gençlere kötü örnek teşkil etmemesine, milli ve manevi değerlerimize ters düşmemesine, ileriki bölümlerde ne gibi konuların işleneceğinin bilinmemesine rağmen yayından kaldırılmasını şiddetle protesto ediyoruz ve kınıyoruz.'' açıklamasında bulundu.

İlk bölümünde izleyicileri ekrana kilitleyen Kurtlar Vadisi Terör dizisi, RTÜK'ün yayıncı kanala yaptığı baskı nedeniyle yapımcı şirket PANA Film tarafından yayından kaldırılmıştı.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious