Terör maşaları Meclis içinde

Terör maşaları Meclis içinde.14265
  • Giriş : 16.10.2007 / 13:50:00

Partisinin grup toplantısında konuşan MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, terör olayları ve sonrasında yaşanan gelişmelere değindi. Bahçeli'nin verdiği mesajlar şöyle;

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Sepet Beşik

MECLİS ÇATISI ALTINDA: "Terör örgütünün güdümündeki bölücü mihrakların ele geçirdiği belediyeler, sözde federal bir yapılanmanın atlama taşları olarak kullanılmıştır. AKP'nin yıllardır yaptığı hatalar ve etnik ayrıştırma siyasetinin, teröristlere 'Dağdaki yurttaşlar' ve 'Kardeşlerimiz' diyerek PKK sözcülüğü yapan ve Türk Silahlı Kuvvetlerine dil uzatacak kadar ihanet içinde bulunan terör maşalarının yıllar sonra Meclis çatısı altına yeniden gelebilmelerine de zemin hazırlamıştır'' dedi.

BÖLÜCÜLER 20 VEKİLLE SINIRLI DEĞİL : "Kandil'de ne yapılacaksa, Kuzey Irak'taki terör inlerine karşı ne yapılacaksa, buna içerde direniş göstermeye yeltenecek bedbahtlara karşı da aynı şey yapılacaktır. Başbakanın yakın çevresinde bulunan ve PKK çizgisindeki geçmişi çok iyi bilinen bu AKP milletvekilinin şantaj ve tehdit dolu bu zırvaları, TBMM çatısı altına sızan bölücülerin sadece 20 milletvekiliyle sınırlı olmadığını göstermiştir."

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious