Teröre inat yatırımlar devam edecek

Teröre inat yatırımlar devam edecek.11598
  • Giriş : 25.10.2008 / 00:00:00
  • Güncelleme : 24.10.2008 / 23:53:59

Terörün hedefinin kalkınma ve demokratikleşmeyi engellemek olduğunu söyleyen Başbakan Erdoğan, "İnadına yatırımlar sürecek, inadına vatandaşımızın hayat standartları yükselecek" dedi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Başbakan Erdoğan, terörün, hükümetin doğuya yatırım yapmasından, dolayı rahatsızlık içinde olduğunu söyledi.
Terörün hedefinin kalkınma ve demokratikleşmeyi engellemek olduğunu söyleyen Başbakan Erdoğan, "İnadına yatırımlar sürecek, inadına vatandaşımızın hayat standartları yükselecek" dedi.

Hükümetin bedeli ne olursa olsun terörle mücadeleye kararlılıkla devam edeceğini belirten Başbakan, çocukları öne süren terör örgütünün bu yanlışının bumerang gibi kendilerini vuracağını söyledi.

"İNADINA YATIRIMLAR DEVAM EDECEK"

Başbakan Erdoğan, İstanbul Şile'de Büyükşehir Belediyesi'nce yaptırılan tesislerin açılış törenine katıldı. Erdoğan, Türkiye'de her konuda dengesizliği ve ayrımcılığı ortadan kaldırdıklarını belirtti.

Erdoğan, şöyle konuştu:

"Terör ne diyor biliyor musun? Sen niye geliyorsun da Muş'a, Van'a, Hakkari'ye, Diyarbakır'a yatırım yapıyorsun bundan rahatsız. Buranın hayat standartını neden yükseltiyorsun? Terörizm bundan rahatsız, terörist bundan rahatsız. İnadına yatırımlar devam edecek. İnadına yaşam standartları yükselecek. İnadına daha fazla demokrasi ve özgürlük olacak. Kim için? Ülkemin insanı için, batıda da doğuda da ayrımcılık yapmadan."

"TERÖR ÖRGÜTÜNÜN YANLIŞLARI BUMERANG GİBİ DÖNECEK"

Başbakan, kardeşliğe, dostluğa nifak tohumu sokmak isteyenlere asla prim verilmemesini istedi.

Erdoğan, "O kadar ileri gittiler ki, artık 6-7 yaşındaki çocukları bakıyorsunuz araziye sürüyorlar. Bunlar çok çok çirkin şeyler. Bu yanlışları onlara bir bumerang gibi dönecektir." dedi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*