Teşekkürler!

  • Giriş : 16.05.2007 / 00:00:00
  • Güncelleme : 20.08.2016 / 13:23:27

haberaktuel.com yeni yayın dönemine hazırlanıyor

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

haberaktuel.com Genel Yayın Yönetmeni Muaz Kalaycı, 27 Mayıs’ta 2. yılını dolduracak olan sitenin aynı zamanda yeni yayın dönemine gireceğini de belirtti.

Yayımlanan köşe yazısında tasarımsal ve içeriksel değişimlere gideceklerinin haberini veren Kalaycı, haberaktuel.com okurlarına minnet borçları olduklarını yazdı.

TEŞEKKÜRLER

İnternet Medyası gelişti, öyle gelişti ki önüne gelen başına ya da sonuna koyduğu “haber” kelimesiyle haber sitesi açmaya başladı!

İnternet dünyasında ciddi manada bir haber sitesi kirliliği yaşandığını söyleyebilirim. Ama havalarının çabuk söndüğünü görmek için dürbüne gerek yok!

Servise konulan yeni haber sitelerinin bir köşesine “Son Kullanma Tarihi” koymak mantıklı bir teklif olsa gerek…

Mayıs ayının 27’sinde ikinci yaşına girecek Haber Aktüel... Bu site iki yıldır yayında ve her gün bir adım daha ileriye gidebilmenin derdiyle dertli.

Ne kadar çok ziyaretçi o kadar az fikir kirliliği. Fasıktan haberlerin çokça olduğu günümüzde maksimum ziyaretçi sayısına ulaşmak adına yapmadığımız, etmediğimiz iş kalmadı.

Ulusal ve bölgesel radyolarda reklâmlarımız yayınlanıyor mesela. Ulusal televizyon kanalı Kanal A sitemizi tanıttı programlarında.

Zaman ve Takvim başta olmak üzere ulusal gazeteler özel haber çalışmalarımızdan alıntılar yaparak bizi kalın puntolarla kaynak gösterdiler.

Siyasetten sanata yaptığımız röportajları ismimizi vererek yayınlamayan internet medyası kalmadı sanki!

İl il gezerek türlü insanlarla türlü diyaloglar kurduk. İstanbul’dan Antalya’ya, İzmir’den Trabzon’a kadar gitmedik yer bırakmadık. Çok gezen çok bilir dedik.

Şükür.

İkinci yaşımıza Yeni Yayın Dönemi ile gireceğiz.

Mükemmel bir tasarım, nefis içerik, gözü yormayan renk tonları… Yani 2 yıldır biriktirdiğimiz birikimin meyvesini önümüzdeki günlerde tekrar vereceğiz. Belki yarın belki yarından da yakın derler ya, onun gibi bir şey bu da.

Yenilendiğimizin ilanını birkaç hafta boyunca yayınladığımız reklâmdan anlamış olmalısınız. Beklendik bir şey yani…

Yeni Yayın Döneminin sadece adı “Yeni” olmayacak elbette. Yeni birçok “yeniliğe” ev sahipliği yapacağız, siz de misafirimiz olacaksınız.

Murat Kekilli, yazı yazması hususunda anlaşmaya varıp da henüz kesinleştiremediğimiz yazar adayımız. Yüksek ihtimalle o da Haber Aktüel’de fikirlerini size yansıtacak.

Haber Aktüel yeni yayın dönemine sıkı hazırlandı. Sağlık Danışmanlarıyla bile anlaştı. Artık uzman ve pratisyen hekimler dertlerinize derman arayacak. Siz soracaksınız, onlar cevaplayacak.

Şikâyetleriniz artık karanlıkta kaybolmaktan öteye geçecek ve “Şikâyetim Var”la yeniden yankı bulacak. Siz şikâyet edeceksiniz, editörlerimiz onaylayacak. Bir onaylayacağız, muhataplar okuyacak!

Yeni Yayın Döneminde hanımları da unutmadık. Yemek Tarifleri ile mutfak işlerine de el attık!

Hava durumundan, para piyasasına, namaz vakitlerinden, burçlara kadar bir haber sitesinden alabileceğinizin fazlasını almanız için fikir fırtınası başlattık. Biz dersimize iyi çalıştık!

Maddi desteğin çok az olduğu günümüzde kişisel emekleri ile güzel işler yapmaya çalışan ve çatısında ülkenin tanınmış, kaliteli habercilerini bir arada bulunduran sitemize gösterdiğiniz teveccüh adına size bir minnet ve şükran borçluyum.

Teşekkürler.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious