'Teşekkürler Türkiye. Nice AK Yıllara' reklâmları devrede!

'Teşekkürler Türkiye. Nice AK Yıllara' reklâmları devrede!.7245
  • Giriş : 29.07.2007 / 12:06:00

AKP, ''Teşekkürler Türkiye. Nice AK Yıllara'' başlığı ile ulusal gazetelere ilan verdi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Otomatik Sallanan Beşik

Ulusal gazetelere verilen ilanda, Genel Başkan ve Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın fotoğrafının yanında bir de mesajı yer aldı.

Başbakan Erdoğan'ın kaleminden, ''Teşekkürler Türkiye. Nice AK Yıllara'' başlığı ile verilen ilanda, 22 Temmuz 2007 genel seçimleri ile demokrasinin, önemli bir sınavını daha başarıyla verdiğini, ulaştığı olgunluk seviyesini tüm dünyaya gösterdiği vurgulandı. Seçimlerin, ülkeye, millete, demokratik hayata hayırlı olması dileğinin yer aldığı ilanda, şöyle denildi:

''Milletimiz önemli bir çoğunluğuyla AK Parti'yi toplumsal merkezin adresi olarak tescil etmiştir. Bunun için oylarını AK Parti'de birleştirmiştir. Sandıktan birlik ve beraberliğimiz demokrasimiz ve cumhuriyetimiz daha da güçlenerek çıkmıştır. Bu seçimde kazanan milletimiz olmuştur. Geleceğimiz olmuştur, güven ve istikrar olmuştur. Milletimiz, güven ve istikrar içinde AK Parti ile durmak yok, yola devam kararı vermiştir.

Öncelikle aziz milletimize AK Parti'ye gösterdiği büyük teveccüh ve destekten dolayı teşekkür ediyorum. Bu sonuçta emeği, katkısı olan her kademedeki bütün arkadaşlarımı bize gönül veren bütün vatandaşlarımız kutluyorum.

Demokratik tercihini AK Parti'den yana kullanmayan değerli vatandaşlarıma da seslenmek istiyorum; Sizin sandıkta verdiğiniz mesajı da almış bulunuyoruz. Lütfen müsterih olunuz, oyunuzu kime vermiş olursanız olun, oylarınız bizim için değerlidir.

Ortak hedefimiz, güçlü müreffeh bir Türkiye idealidir. Bu hedefe, ancak birlik ve bütünlüğümüz her şeyin üstünde tutarak ulaşabiliriz. Size sözümüz, hiçbir ayrım yapmadan Türkiye'yi bir ve bütün olarak kucaklamaktır.

Bugüne kadar birlik siyaseti yaptık, bundan sonra da yapmaya devam edeceğiz. Aslolan Türkiye'nin kazanmasıdır, milletimizin kazanmasıdır. Bundan sonra da bunun için çalışacağız. Öyleyse durmak yok, yola devam diyor, sizleri en kalbi duygularımla selamlıyorum. Türkiye'nin önü aydınlıktır. Allah yolumuzu, yolunuzu açık etsin. Güven ve istikrar içinde durmak yok yola devam.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious