TFF 2. Lig 2008-2009 fikstürleri

TFF 2. Lig 2008-2009 fikstürleri.12623
  • Giriş : 06.08.2008 / 14:19:00

TFF 2. Lig’de, 2008-2009 sezonu fikstür çekimi yapıldı. Yapılan fikstür çekimine göre 2. ligde mücadele edecek 54 takımın ilk devre maçları şu şekilde oluştu.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:


Ankara Swiss Otel'de gerçekleştirilen Fikstür çekimine, Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) Genel Sekreteri Metin Kazancıoğlu, Genel Sekreter Vekili Gıyasettin Şenman ve Profesyonel Maçlar Planlama Organizasyon Müdürü Ufuk Şepik katıldı.

Gruplarda karşılaşmalar, 31 Ağustos tarihinde başlayacak ve 28 Aralık'te sona erecek. Daha sonra gruplarında ilk 2 sırada yer alacak takımlar Yükselme Grubu'nda mücadele edecek.

Diğer takımlar ise Klasman Grupları'nda sezona devam edecek.

5 grupta, 54 takımın mücadele edeceği ligin ilk devre maçları şöyle:


TFF. 2. LİG 1. grupta ilk yarının programı şöyle:

- 1. HAFTA -

Pendikspor-Darıca Gençlerbirliği

BUGSAŞ Spor-Eyüpspor

Körfez Belediyespor-Gebzespor

Sarıyer-Dardanelspor

Gaziosmanpaşa-Beylerbeyi

Bozüyükspor (BAY)

-2. HAFTA-

Darıca Gençlerbirliği-BUGSAŞ Spor

Gebzespor-Sarıyer

Eyüpspor-Körfez Belediyespor

Beylerbeyi-Bozüyükspor

Dardanelspor-Gaziosmanpaşa

Pendikspor (BAY)

-3. HAFTA-

Gaziosmanpaşa-Gebzespor

Sarıyer-Eyüpspor

Bozüyükspor-Dardanelspor

BUGSAŞ Spor-Pendikspor

Körfez Belediyespor-Darıca Gençlerbirliği

Beylerbeyi (BAY)

-4. HAFTA-

Pendikspor-Körfez Belediyespor

Gebzespor-Bozüyükspor

Eyüpspor-Gaziosmanpaşa

Darıca Gençlerbirliği-Sarıyer

Dardanelspor-Beylerbeyi

BUGSAŞ Spor (BAY)

-5. HAFTA-

Gaziosmanpaşa-Darıca Gençlerbirliği

Sarıyer-Pendikspor

Beylerbeyi-Gebzespor

Bozüyükspor-Eyüpspor

Körfez Belediyespor-BUGSAŞ Spor

Dardanelspor (BAY)

-6. HAFTA-

BUGSAŞ Spor-Sarıyer

Pendikspor-Gaziosmanpaşa

Gebzespor-Dardanelspor

Darıca Gençlerbirliği-Bozüyükspor

Eyüpspor-Beylerbeyi

Körfez Belediyespor (BAY)

-7. HAFTA-

Gaziosmanpaşa-BUGSAŞ Spor

Dardanelspor-Eyüpspor

Sarıyer-Körfez Belediyespor

Beylerbeyi-Darıca Gençlerbirliği

Bozüyükspor-Pendikspor

Gebzespor (BAY)

-8. HAFTA-

BUGSAŞ Spor-Bozüyükspor

Körfez Belediyespor-Gaziosmanpaşa

Pendikspor-Beylerbeyi

Darıca Gençlerbirliği-Dardanelspor

Eyüpspor-Gebzespor

Sarıyer (BAY)

-9. HAFTA-

Gaziosmanpaşa-Sarıyer

Dardanelspor-Pendikspor

Beylerbeyi-BUGSAŞ Spor

Gebzespor-Darıca Gençlerbirliği

Bozüyükspor-Körfez Belediyespor

Eyüpspor (BAY)

-10. HAFTA-

BUGSAŞ Spor-Dardanelspor

Körfez Belediyespor-Beylerbeyi

Pendikspor-Gebzespor

Darıca Gençlerbirliği-Eyüpspor

Sarıyer-Bozüyükspor

Gaziosmanpaşa (BAY)

-11. HAFTA-

Dardanelspor-Körfez Belediyespor

Beylerbeyi-Sarıyer

Eyüpspor-Pendikspor

Gebzespor-BUGSAŞ Spor

Bozüyükspor-Gaziosmanpaşa

Darıca Gençlerbirliği (BAY)

***********

TFF 2. LİG 2. grupta ilk yarının programı şöyle:

- 1. HAFTA -

Tarsus İdmanyurdu-Denizli Belediyespor

Akhisar Belediyespor-Bucaspor

Fethiyespor-Marmaris Belediyespor

Altınordu-Turgutluspor

Adana Demirspor-Alanyaspor

Afyonkarahisarspor (BAY)

-2. HAFTA-

Denizli Belediyespor-Akhisar Belediye Gençlikspor

Bucaspor-Fethiyespor

Turgutluspor-Adana Demirspor

Marmaris Belediye Gençlikspor-Altınordu

Alanyaspor-Afyonkarahisarspor

Tarsus İdmanyurdu (BAY)

-3. HAFTA-

Fethiyespor-Denizli Belediyespor

Altınordu-Bucaspor

Akhisar Belediye Gençlikspor -Tarsus İdmanyurdu

Adana Demirspor-Marmaris Belediye Gençlikspor

Afyonkarahisarspor-Turgutluspor

Alanyaspor (BAY)

-4. HAFTA-

Denizli Belediyespor-Altınordu

Tarsus İdmanyurdu-Fethiyespor

Bucaspor-Adana Demirspor

Turgutluspor-Alanyaspor

Marmaris Belediye Gençlikspor-Afyonkarahisarspor

Akhisar Belediye Gençlikspor (BAY)

-5. HAFTA-

Fethiyespor-Akhisar Belediye Gençlikspor

Alanyaspor-Marmaris Belediye Gençlikspor

Altınordu-Tarsus İdmanyurdu

Adana Demirspor-Denizli Belediyespor

Afyonkarahisarspor-Bucaspor

Turgutluspor (BAY)

-6. HAFTA-

Denizli Belediyespor-Afyonkarahisarspor

Tarsus İdmanyurdu-Adana Demirspor

Akhisar Belediye Gençlikspor -Altınordu

Bucaspor-Alanyaspor

Marmaris Belediye Gençlikspor-Turgutluspor

Fethiyespor (BAY)

-7. HAFTA-

Alanyaspor-Denizli Belediyespor

Turgutluspor-Bucaspor

Altınordu-Fethiyespor

Adana Demirspor-Akhisar Belediye Gençlikspor

Afyonkarahisarspor-Tarsus İdmanyurdu

Marmaris Belediye Gençlikspor (BAY)

-8. HAFTA-

Denizli Belediyespor-Turgutluspor

Akhisar Belediye Gençlikspor-Afyonkarahisarspor

Bucaspor-Marmaris Belediye Gençlikspor

Tarsus İdmanyurdu-Alanyaspor

Fethiyespor-Adana Demirspor

Altınordu (BAY)

-9. HAFTA-

Marmaris Belediye Gençlikspor -Denizli Belediyespor

Alanyaspor-Akhisar Belediye Gençlikspor

Turgutluspor-Tarsus İdmanyurdu

Adana Demirspor-Altınordu

Afyonkarahisarspor-Fethiyespor

Bucaspor (BAY)

-10. HAFTA-

Denizli Belediyespor-Bucaspor

Akhisar Belediye Gençlikspor -Turgutluspor

Altınordu-Afyonkarahisarspor

Tarsus İdmanyurdu-Marmaris Belediye Gençlikspor

Fethiyespor-Alanyaspor

Adana Demirspor (BAY)

-11. HAFTA-

Alanyaspor-Altınordu

Marmaris Belediye Gençlikspor-Akhisar Belediye Gençlikspor

Turgutluspor-Fethiyespor

Bucaspor-Tarsus İdmanyurdu

Afyonkarahisarspor-Adana Demirspor

Denizli Belediyespor (BAY)

TFF. 2. LİG 3. grupta ilk yarının programı şöyle:

- 1. HAFTA -

Türk Telekomspor-Zeytinburnuspor

Kırıkkalespor-Konya Şekerspor

İstanbulspor-Mersin İdmanyurdu

Kırşehirspor-Maltepespor

Alibeyköy-Etimesgut Şekerspor

Beykoz 1908 Spor (BAY)

-2. HAFTA-

Konya Şekerspor-Alibeyköy

Maltepespor-Türk Telekomspor

Zeytinburnuspor-Kırıkkalespor

Mersin İdman Yurdu-Beykoz 1908

Etimesgut Şekerspor-İstanbulspor

Kırşehirspor (BAY)

-3. HAFTA-

Türk Telekomspor-Kırşehirspor

Kırıkkalespor-Maltepespor

Beykoz 1908-Etimesgut Şekerspor

İstanbulspor-Konya Şekerspor

Alibeyköy-Zeytinburnuspor

Mersin İdmanyurdu (BAY)

-4. HAFTA-

Kırşehirspor-Kırıkkalespor

Konya Şekerspor-Beykoz 1908

Maltepespor-Alibeyköy

Zeytinburnuspor-İstanbulspor

Etimesgut Şekerspor-Mersin İdmanyurdu

Türk Telekomspor (BAY)

-5. HAFTA-

Kırıkkalespor-Türk Telekomspor

Mersin İdmanyurdu-Konya Şekerspor

Beykoz 1908-Zeytinburnuspor

İstanbulspor-Maltepespor

Alibeyköy-Kırşehirspor

Etimesgut Şekerspor (BAY)

-6. HAFTA-

Kırşehirspor-İstanbulspor

Konya Şekerspor-Etimesgut Şekerspor

Maltepespor-Beykoz 1908

Zeytinburnuspor-Mersin İdmanyurdu

Türk Telekomspor-Alibeyköy

Kırıkkalespor (BAY)

-7. HAFTA-

Etimesgut Şekerspor-Zeytinburnuspor

Mersin İdmanyurdu-Maltepespor

Beykoz 1908-Kırşehirspor

İstanbulspor-Türk Telekomspor

Alibeyköy-Kırıkkalespor

Konya Şekerspor (BAY)

-8. HAFTA-

Kırşehirspor-Mersin İdmanyurdu

Maltepespor-Etimesgut Şekerspor

Zeytinburnuspor-Konya Şekerspor

Türk Telekomspor-Beykoz 1908

Kırıkkalespor-İstanbulspor

Alibeyköy (BAY)

-9. HAFTA-

Etimesgut Şekerspor-Kırşehirspor

Mersin İdmanyurdu-Türk Telekomspor

Beykoz 1908-Kırıkkalespor

İstanbulspor-Alibeyköy

Konya Şekerspor-Maltepespor

Zeytinburnuspor (BAY)

-10. HAFTA-

Kırşehirspor-Konya Şekerspor

Alibeyköy-Beykoz 1908

Maltepespor-Zeytinburnuspor

Türk Telekomspor-Etimesgut Şekerspor

Kırıkkalespor-Mersin İdmanyurdu

İstanbulspor (BAY)

-11. HAFTA-

Etimesgut Şekerspor-Kırıkkalespor

Mersin İdmanyurdu-Alibeyköy

Beykoz 1908-İstanbulspor

Zeytinburnuspor-Kırşehirspor

Konya Şekerspor-Türk Telekomspor

Maltepespor (BAY)

TFF. 2. LİG 4. grupta ilk yarının programı şöyle:

- 1. HAFTA -

Çankırı Belediyespor-Tokatspor

Erzurumspor-Akçaabat Sebatspor

Arsinspor-Ofspor

Trabzon Karadenizspor-Karsspor

Pazarspor-Yimpaş Yozgatspor

Çorumspor (BAY)

-2. HAFTA-

Tokatspor-Erzurumspor

Yimpaş Yozgatspor-Çorumspor

Karsspor-Pazarspor

Ofspor-Trabzon Karadenizspor

Akçaabat Sebatspor-Arsinspor

Çankırı Belediyespor (BAY)

-3. HAFTA-

Erzurumspor-Çankırı Belediyespor

Arsinspor-Tokatspor

Trabzon Karadenizspor-Akçaabat Sebatspor

Pazarspor-Ofspor

Çorumspor-Karsspor

Yimpaş Yozgatspor (BAY)

-4. HAFTA-

Tokatspor-Trabzon Karadenizspor

Çankırı Belediyespor-Arsinspor

Karspor-Yimpaş Yozgatspor

Ofspor-Çorumspor

Akçaabat Sebatspor-Pazarspor

Erzurumspor (BAY)

-5. HAFTA-

Arsinspor-Erzurumspor

Trabzon Karadenizspor-Çankırı Belediyespor

Pazarspor-Tokatspor

Çorumspor-Akçaabat Sebatspor

Yimpaş Yozgatspor-Ofspor

Karsspor (BAY)

-6. HAFTA-

Tokatspor-Çorumspor

Çankırı Belediyespor-Pazarspor

Erzurumspor-Trabzon Karadenizspor

Ofspor-Karsspor

Akçaabat Sebatspor-Yimpaş Yozgatspor

Arsinspor (BAY)

7. HAFTA-

Trabzon Karadenizspor-Arsinspor

Pazarspor-Erzurumspor

Çorumspor-Çankırı Belediyespor

Yimpaş Yozgatspor-Tokatspor

Karsspor-Akçaabat Sebatspor

Ofspor (BAY)

-8. HAFTA-

Tokatspor-Karsspor

Çankırı Belediyespor-Yimpaş Yozgatspor

Erzurumspor-Çorumspor

Arsinspor-Pazarspor

Akçaabat Sebatspor-Ofspor

Trabzon Karadenizspor (BAY)

-9. HAFTA-

Pazarspor-Trabzon Karadenizspor

Çorumspor-Arsinspor

Yimpaş Yozgatspor-Erzurumspor

Karsspor-Çankırı Belideyespor

Ofspor-Tokatspor

Akçaabat Sebatspor (BAY)

-10. HAFTA-

Tokatspor-Akçaabat Sebatspor

Çankırı Belediyespor-Ofspor

Erzurumspor-Karspor

Arsinspor-Yimpaş Yozgatspor

Trabzon Karadenizspor-Çorumspor

Pazarspor (BAY)

-11. HAFTA-

Çorumspor-Pazarspor

Yimpaş Yozgatspor-Trabzon Karadenizspor

Karspor-Arsinspor

Ofspor-Erzurumspor

Akçaabat Sebatspor-Çakırı Belediyespor

Tokatspor (BAY)

TFF. 2. LİG 4. grupta ilk yarının programı şöyle:

- 1. HAFTA -

İskenderun Demirçelikspor-Gaskispor

Mardinspor-Şanlıurfaspor

Elazığspor-Belediye Vanspor

Şanlıurfa Belediyespor-Adıyamanspor

Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi DİSKİ Spor-Malatya Belediyespor

-2. HAFTA-

Malatya Belediyespor-İskenderun Demir Çelikspor

Gaskispor-Mardinspor

Belediye Vanspor-Ş.Urfa Bld.Spor

Ş.Urfaspor-Elazığspor

Adıyamanspor-Diyarbakır B.Ş.BLD.Diskispor

-3. HAFTA

Elazığspor-Gaskispor

Adıyamanspor-Malatya Belediyespor

Mardinspor-İskenderun Demir Çelikspor

Diyarbakır B.Ş.Bld.Diskispor-Belediye Vanspor

Ş.Urfa Bld.Spor-Ş.Urfaspor

-4. HAFTA

Malatya Belediyespor-Mardinspor

İskenderun Demir Çelikspor-Elazığspor

Gaskispor-Ş.Urfa Bld.Spor

Belediye Vanspor-Adıyamanspor

Ş.Urfaspor-Diyarbakır B.Ş.Bld.Diskispor

-5. HAFTA

Adıyamanspor-Ş.Urfaspor

Elazığspor-Mardinspor

Belediye Vanspor-Malatya Belediyespor

Diyarbakır B.Ş.Bld.Diskispor-Gaskispor

Ş.Urfa Bld.Spor-İskenderun Demir Çelikspor

-6. HAFTA

Ş.Urfaspor-Belediye Vanspor

Mardinspor-Ş.Urfa Bld.Spor

Gaskispor-Adıyamanspor

İskenderun Demir Çelikspor-Diyarbakır B.Ş.Bld.Diskispor

Malatya Belediyespor-Elazığspor

-7. HAFTA

Malatya Belediyespor-Ş.Urfaspor

Ş.Urfa Bld.Spor-Elazığspor

Diyarbakır B.Ş.Bld.Diskispor-Mardinspor

Belediye Vanspor-Gaskispor

Adıyamanspor-İskenderun Demir Çelikspor

-8. HAFTA

Elazığspor-Diyarbakır B.Ş.Bld.Diskispor

Mardinspor-Adıyamanspor

Gaskispor-Ş.Urfaspor

Ş.Urfa Bld.Spor-Malatya Belediyespor

İskenderun Demir Çelikspor-Belediye Vanspor

-9. HAFTA

Malatya Belediyespor-Gaskispor

Diyarbakır B.Ş.Bld.Diskispor-Ş.Urfa Bld.Spor

Belediye Vanspor-Mardinspor

Adıyamanspor-Elazığspor

Ş.Urfaspor-İskenderun Demir Çelikspor

-10. HAFTA

Ş.Urfaspor-Mardinspor

Adıyamanspor-Ş.Urfa Bld.Spor

Belediye Vanspor-Elazığspor

Gaskispor-İskenderun Demir Çelikspor

Malatya Belediyespor-Diyarbakır B.Ş.Bld.Diskispor

-11. HAFTA

Elazığspor-Ş.Urfaspor

Mardinspor-Gaskispor

Diyarbakır B.Ş.Bld.Diskispor-Adıyamanspor

Ş.Urfa Bld.Spor-Belediye Vanspor

İskenderun Demir Çelikspor-Malatya Belediyespor

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*